» » Барашівській школі повернуто приміщення


Барашівській школі повернуто приміщення

10-07-2018, 21:49
Переглядів 690
Барашівській школі  повернуто приміщення
У с. Барашівка Іванівської сільради Житомирська РДА віддала в оренду нежитлові приміщення школи не за освітнім призначенням для ПАТ "Укртелеком".

Йдеться про те, що у січні 2004 року відділом освіти Житомирської райдержадміністрації укладено з ПАТ "Укртелеком" в особі Житомирської філії договір оренди нежитлового приміщення загальноосвітньої школи, що у с. Барашівка Житомирського району.

За умовами договору, орендарю передано в платне користування шкільне приміщення загальною площею 15,5 кв. м, що знаходиться на балансі відділу освіти Житомирської райдержадміністрації, для розміщення автоматичної телефонної станції.

Однак, оренду надано з порушенням вимог Закону України "Про освіту", яким передбачено використання приміщень навчальних закладів лише для надання освітніх послуг. Захищаючи державні інтереси, у травні 2017 року прокурором заявлено позов про визнання недійсним договору оренди та зобов'язання звільнити приміщення, який задоволено господарським судом Житомирської області.

Рішення суду першої інстанції залишено без змін і Рівненським апеляційним господарським судом, який розглядав апеляційну скаргу ПАТ "Укртелеком".
Не погоджуючись із прийнятими рішеннями, публічне акціонерне товариство звернулося із касаційною скаргою про їх скасування. Проте касаційна інстанція прийняла рішення не на користь орендаря.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...