» » Хто бажає стати директором школи?


Хто бажає стати директором школи?

7-07-2018, 10:04
Переглядів 1431
Хто бажає стати директором школи?
Житомирська районна рада оголосила конкурс на заміщення посад директорів Миролюбівської, Вересівської, Високопічської №1 загальноосвітніх шкіл Житомирського району. Про це повідомляє сайт райради.

Конкурс проводиться відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та закладу позашкільної освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району, затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії районної ради 7 скликання від 01.06.2018 року №622 "Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та закладу позашкільної освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району".

Призначення керівника закладу освіти здійснюється засновником - Житомирською районною радою (далі - засновник) строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та закладу позашкільної освіти вперше - строком на два роки. Призначення керівника закладу освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору, що проводиться відповідно до цього Положення та на підставі рішення районної ради про призначення керівника, шляхом укладення контракту Уповноваженим органом управління, яким є відділ освіти Житомирської райдержадміністрації.

Керівником закладу освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи не менше трьох років, високі моральні якості та стан здоров'я, що дозволяє виконувати професійні обов'язки.

Визначені для конкурсу документи претенденти подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії.

х х х х х

Найменування посади: директор Миролюбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Житомирського району - на фото.

Кінцевий термін подання документів: 16 липня 2018 року до 18:00 год.

Місце подання документів: 10003, м. Житомир, вул. Л.Українки, 1, ІІІ поверх, приймальня відділу освіти.

Дата, місце початку проведення конкурсного відбору: 10003, м. Житомир, вул. Л.Українки, 1, 26 липня 2018 року о 10:00 год.

х х х х х

Найменування посади: директор Вересівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирського району.

Кінцевий термін подання документів: 16 липня 2018 року до 18:00 год.

Дата, місце початку проведення конкурсного відбору: 10003, м. Житомир, вул. Л.Українки, 1, 24 липня 2018 року о 10:00 год.

х х х х х

Найменування посади: директор Високопічської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Житомирського району.

Кінцевий термін подання документів: 16 липня 2018 року до 18:00 год.

Місце подання документів: 10003, м. Житомир, вул. Л.Українки, 1, ІІІ поверх, приймальня відділу освіти.

Дата, місце початку проведення конкурсного відбору: 10003, м. Житомир, вул. Л.Українки, 1, 25 липня 2018 року о 10:00 год.

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі - начальник відділу освіти Житомирської райдержадміністрації Давиденко Світлана Олександрівна, 10003, м. Житомир, вул. Л.Українки, 1, ІІІ поверх, приймальня відділу освіти.

E-mail: ztrajvo@gmail.com

Телефон для довідок: (0412) 42 46 90.

Редакція газети “Сільське життя” вважає, що громадськість Житомирського району має подякувати директорам сільських шкіл, які очолювали ці заклади у дуже нелегкі для освіти “реформаторські” часи: Любові Петрівні Бивальцевій (с.Миролюбівка), Леоніду Романовичу Фоміненку (с.Висока Піч) та Ніні Михайлівні Халімончук (с.Вереси) - на нижньому фото. Редакція ж дякує їм за постійну допомогу в організації передплати на “районку”.

Хто бажає стати директором школи?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...