» » Дарунок дітям від депутата Опозиційного блоку


Дарунок дітям від депутата Опозиційного блоку

5-06-2018, 07:38
Переглядів 521
Дарунок дітям від депутата Опозиційного блоку
Прекрасний подарунок у Міжнародний день захисту дітей отримали жителі села Станишівка від депутата обласної ради від фракції Опозиційного Блоку Раїси Гулої. Тут було урочисто відкрито спортивний майданчик з сучасними тренажерами.

«Це вже десятий спортивний майданчик, який ми встановили в районі для сільських дітей, — розповідає Раїса Гула. — Ще п’ять встановимо вже найближчим часом. Турбота про здоров’я дітей, про організацію корисного дозвілля малечі, — це пріоритет у нашій роботі. І коли ми бачимо усміхнені обличчя дітлахів, бачимо захоплення, з яким вони освоюють тренажери, чуємо слова подяки від батьків, — це найвища нагорода».

Після символічного перерізання стрічки дітлахи одразу почали освоювати тренажери. А також рада відгукнулися на пропозицію присутнього на святі народного депутата України Юрія Павленка провести змагання по підтягуванню на перекладині. Одразу восьмеро переможців, серед яких одна дівчинка (а це Перун Іван, Перун Тимофій, Кутасевич Сергій, Тетерук Дмитро, Бабич Саша, Матвійчук Кіріл, Кушер Іоанна) за свої спортивні досягнення і волю до перемоги отримають в подарунок від народного депутата футбольні м’ячі.

Участь у святковому дійстві також взяв голова Станишівської ОТГ Юрій Матвійчук, який щиро подякував Раїсі Гулій за увагу до потреб громади, за постійну підтримку і прекрасні ініціативи щодо організації дозвілля дітей. А ще вручив Юрію Павленку і Раїсі Гулій офіційні подяки від громади.

Добрі слова депутату обласної ради, яка завжди підтримує місцевих жителів та не оминаю увагою жодну проблему, звучали також від батьків, директора школи Світлани Кучерчук, вчительки Раїси Федчук.

Сьогодні у місцевій школі навчається понад 100 дітей, причому випускається п’ятеро учнів 11 класу, а у перший клас вже записали 18 діток. Тобто село має гарні демографічні перспективи, на відміну від України загалом та Житомирщини, зокрема. Раїса Гула як ніхто це розуміє й саме тому питання підтримки родин з дітьми для неї є першочерговими.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...