» » Черемошнянські школярі посадили ліс


Черемошнянські школярі посадили ліс

23-04-2018, 20:23
Переглядів 947
Черемошнянські школярі посадили ліс
Певно, що немає такої людини, яка б не знала про користь зелених насаджень для нашої планети. Кожної весни лісівники не стомлюються нагадувати громадськості про користь лісу та про те, як важливо і важко його зберегти та виростити.

Щороку з приходом весни в Україні відбувається всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Вона стартує 21 березня, коли у всьому світі відзначають Міжнародний день лісу. Головна мета таких заходів – залучити якомога більше людей, і головне – молодь, до справи відновлення і збереження лісів.
Нині, коли настали сприятливі погодні умови, акція «Майбутнє лісу у твоїх руках» на Житомирщині набирає обертів і масштабів.


Днями учні-старшокласники та вчителі Черемошнянської школи, в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках», дружно висадили понад 1300 сіянців сосни звичайної на площі 0,4 га на місці вирубаного лісу у 1 кварталі Березівського лісництва. Разом із ними трудилися лісничий та депутат Житомирської районної ради лісничий О.В. Станіславов, майстер першого обходу П.М. Макарчук, помічник лісника О. Осипчук.

Учасники акції прослухали розповіді про важливість відновлення і збереження лісів, про дотримання правил поведінки в лісі під час робіт й відпочинку, побачили майстер-клас із посадки дерев від досвідчених лісівників. Після детального інструктажу до рівчаків пліч-о-пліч стали дорослі й діти.

Для молоді долучитися до цієї важливої справи та особисто побачити, як народжується майбутній ліс – це відкриття. Вони не лише садили дерева, а й вчилися любити природу. З великим захопленням, завзятістю, старанно виконуючи свої зовсім незвичні ролі, юні лісівники сподіваються, що нащадки будуть вдячні їм турботливе і відповідальне ставлення до лісу.

Веселий настрій та корисна робота на свіжому повітрі згуртували природолюбів, подарувавши позитивні емоції та можливість власноруч зробити добру благородну справу. А ще діти зізналися, що з нетерпінням чекатимуть літа, щоб мати змогу застосувати свої знання і вміння на практиці – у лісі. Крім того, вони запевнили, що будуть спостерігати, як ростиме сосновий ліс, посаджений ними власноруч. Адже, одну важливу життєву справу із трьох вже зроблено: дерево посаджено… І тепер на Житомирщині стане більше молодих дерев, які стануть окрасою краю та даруватимуть жителям району чисте повітря.
Вдячні за допомогу лісівники, після «на відмінно» виконаної роботи, пригостили своїх юних помічників лісовим смачним обідом та побажали успіхів у навчанні й приємних і веселих літніх канікул.

Приємний смак має відчута радість від створення майбутнього лісу нашої країни. Давайте разом зміцнювати ліси мальовничого і загадкового поліського краю. Подаруймо майбутнє наступним поколінням жителів планети Земля!

Оникійчук О.Й., заступник директора з навчально-виховної роботи Черемошнянської ЗОШ I-II ст.

Черемошнянські школярі посадили ліс
Черемошнянські школярі посадили ліс
Черемошнянські школярі посадили ліс
Черемошнянські школярі посадили ліс
Черемошнянські школярі посадили ліс
Черемошнянські школярі посадили ліс
Черемошнянські школярі посадили ліс
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...