» » “Безвіз” призвів до дефіциту кадрів


“Безвіз” призвів до дефіциту кадрів

3-03-2018, 05:37
Переглядів 1014
“Безвіз” призвів до дефіциту кадрів
У Житомирському міському центрі зайнятості триває процес реорганізації, який має на меті підвищення якості та ефективності надання послуг. Тут застосовуються нові підходи у роботі - відео-резюме, онлайн-співбесіда, запис на прийом через "Електронну чергу". Центр зайнятості докладає значних зусиль, аби всі громадяни, які звернулись за допомогою, отримали соціальний захист.

Хоча центр зайнятості називається міським, все ж він обслуговує і Житомирський район. Майже 15 років керує державною установою Валентина Сторожук.
Про результати роботи Житомирського міського центру зайнятості щодо надання у 2017 році соціальних послуг населенню та роботодавцям Житомирського району й основні завдання в поточному році поділилася з нашою редакцією директор Валентина Григорівна.


-Пані Валентино, розкажіть про тенденції, які спостерігалися на районному ринку праці у минулому році?


-2017 рік ринок праці Житомирського району відзначився зростанням попиту на працівників: у Житомирському міському центрі зайнятості упродовж року було зареєстровано понад 14 тисяч вакансій, що є більшим показником, ніж у 2016 році. При цьому спостерігалась рекордно низька конкуренція за робочі місця. Загалом ситуація на ринку праці району характеризується наступним: з одного боку - зменшення звернень громадян у пошуках роботи, з іншого - підвищена активність роботодавців та збільшення кількості робочих місць.

-Чому так відбувається?

- Негативний вплив на ринок праці як у місті, так і в районі, має кризова демографічна ситуація та міграційні процеси. Відтік робочої сили за кордон, що є наслідком низького рівня соціально-економічного розвитку регіону та рівня оплати праці, зумовлює дефіцит кваліфікованих робочих кадрів на локальних ринках праці. Протягом минулого року кількість застрахованих осіб, за яких сплачується єдиний соціальний внесок, значно зменшилась. Найбільше це помітно в сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, на підприємствах транспорту, поштового господарства, поштової та кур'єрської діяльності, а також у сфері освіти.

Проблемою тепер є не відсутність вакансій, а неможливість їх укомплектування. Чималу кількість вільних робочих місць подекуди ніким заповнити. Серед клієнтів Житомирського міського центру зайнятості досить часто відсутні потрібні кандидати на роботу. У 2017 році нам вдалося укомплектувати лише 72% заявлених роботодавцями вакансій.

Окрім трудової міграції та тіньової зайнятості, вагомо на ринок праці впливає дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили: система освіти готує одні кадри, а потреба існує в інших. Серед безробітних Житомирського району майже 50% мають вищу освіту, економіка ж потребує кваліфіковані робітничі кадри: переважна більшість усіх вакансій саме для них. Гостро відчувається потреба у висококваліфікованих робітниках: слюсарях, токарях, електрогазозварниках, електромонтерах, швачках, водіях. Роботодавці стверджують, що їм досить складно знайти потрібних працівників через низьку якість робочої сили та дефіцит робітничих кадрів.

До того ж в 2016 році на 1 вакантне місце було 8 претендентів, тепер же їх скоротилося вдвічі - 4 особи.

- Валентино Григорівно, яка кількість безробітних зараз зареєстровано в центрі зайнятості? Чи є ефективною ваша робота: скільки людей працевлаштовано?
- Завдяки підвищенню результативності роботи щодо сприяння працевлаштуванню громадян чисельність безробітних на початок 2018 року становить 152 особи. Так, протягом 2017 року статус безробітного мали 679 осіб, що 222 менше, ніж у відповідному періоді 2016 року. За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважають законодавці, державні службовці, керівники та професіонали і фахівці та представники найпростіших професій та осіб без професії.

Понад тисячу осіб працевлаштованих за сприяння служби зайнятості. При цьому 70% з них робота була знайдена оперативно до надання статусу безробітного.

- Послугами Вашої установи користуються не лише шукачі роботи, а й роботодавці. Які шляхи співпраці пропонуєте цій категорії клієнтів?

- Зараз у нашому центрі зайнятості налічується понад дві тисячі зареєстрованих роботодавців Житомирського району. З них використовують найману працю лише 893 роботодавця із числа зареєстрованих. Найбільшу питому вагу становлять ті, що здійснюють діяльність в оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів та в переробній промисловості. Співпрацювали з центрами зайнятості упродовж 2017 року 237 роботодавців району. Кількість заявлених ними вакансій понад 2,5 тисячі.

Така взаємодія допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, визначити проблеми та знайти шляхи їх вирішення, повернути до продуктивної зайнятості якомога більше наших громадян.

Центр зайнятості сьогодні безкоштовно пропонує роботодавцям широкий спектр послуг. Перш за все - це допомога у підборі кадрів, організація робіт тимчасового характеру, підготовка необхідних спеціалістів, в тому числі за рідкісними професіями та спеціальностями, за необхідності - за індивідуальними планами та програмами.

Також сьогодні роботодавець може скористатися фінансовою підтримкою служби зайнятості, а саме: отримати компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за умови працевлаштування на нові робочі місця безробітних громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та в пріоритетних видах економічної діяльності.

- Кого ж сьогодні потребують роботодавці?

- Насамперед, потрібні кваліфіковані робітничі кадри. Зокрема, бракує електромонтерів, слюсарів, електрогазозварників, верстатників, малярів, швачок, кондитерів, кухарів, офіціантів, продавців, касирів. Також є вакансії для медичних сестер, механіків, техніків, енергетиків, фельдшерів, фармацевтів. Пропонується робота і для громадян без спеціальної підготовки, зокрема, для підсобних робітників, прибиральників, сторожів, вантажників.

- Який середній розмір заробітної плати становив у вакансіях?

- Середній розмір запропонованої заробітної плати становив понад 4 тисяч гривень. І лише у 11% вакансій рівень заробітної плати перевищувала 6 тисяч.

- З якими сільськими радами Житомирського району найкраще співпрацюєте?

- З усіма сільськими радами та ОТГ укладені угоди про співпрацю. На кожну сільську раду та об'єднану територіальну громаду в нашому центрі створено паспорт, де зазначається чисельність працюючих, кількість безробітних, підприємства, установи, організації та вільні вакансії на них. Активно співпрацюють з нашим центром зайнятості об'єднані територіальні громади району: Станишівська, Глибочицька, Оліївська, Тетерівська. А також Коднянська сільська рада.

- Чи залучаються безробітні з Вашого центру до громадських робіт у сільських радах?

- Звісно. Найчастіше ці роботи пов'язані з благоустроєм територій та інформаційною роботою, щодо оформлення субсидій. Загалом, 103людини протягом минулого року були задіяні у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

- Час не стоїть на місці, і більшість державних установ ламають бюрократичні стереотипи. Які нововведення з'явилися у центрі зайнятості останнім часом?

- З початку 2017 року Державна служба зайнятості запустила в роботу сервіс, за допомогою якого кожен може самостійно, не витрачаючи зайвого часу, записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України. Тобто відбулося запровадження "Електронної черги". Завдяки сервісу можна не виходячи із дому записатись на первинний прийом до центру зайнятості або отримання консультації. У разі, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутися до фахівця центру зайнятості. Це заощадить час шукачів і дозволить підійти до пошуку роботи більш продуктивно.

- Що планується запровадити у найближчому майбутньому?

- Незабаром з'явиться така послуга на нашому сайті - "Електронний кабінет роботодавця". Це персональне автоматизоване робоче місце роботодавця, працювати в якому він може з будь-якого комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет.

Там роботодавець має змогу переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що зареєстровані у службі зайнятості, історію направлень центром зайнятості працівників, виконання договорів на громадські та тимчасові роботи. Також передбачена можливість переглядати звіти, які подавались до служби зайнятості, стан укомплектування заявлених вакансій, можливість отримання такої послуги як компенсація єдиного внеску та тематика семінарів для роботодавців.

Отримати доступ до такої послуги буде просто. Для цього роботодавцю необхідно звернутись до персонального консультанта, надати йому адресу електронної пошти та отримати логін і пароль, за допомогою яких отримати доступ до власного електронного кабінету у службі зайнятості.

- Окрім проблем на ринку праці, які ще проблеми турбують Житомирський міський центр зайнятості?

- Проблема з приміщенням. Ми знаходимося у 9-типоверховому житловому будинку, займаємо перші три поверхи. Маємо надію на результативне рішення щодо завершення будівництва до кінця 2018 року.

- Дякую за змістовну бесіду.

Світлана ЯРЕМЕНКО

“Безвіз” призвів до дефіциту кадрів
“Безвіз” призвів до дефіциту кадрів
“Безвіз” призвів до дефіциту кадрів
“Безвіз” призвів до дефіциту кадрів
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...