» » Бюджет участі скасовується


Бюджет участі скасовується

10-02-2018, 07:30
Переглядів 2679
Бюджет участі скасовується
Житомирська районна рада на найближчій сесії скасує своє рішення про бюджет участі. Відповідний проект документу оприлюднений на сайті райради.

"Протягом 2017 року жодної заявки від сільських рад так і не надійшло. Тож кошти, передбачені у бюджеті, а це майже 1 мільйон гривень, лишилися невикористаними. Тож депутати запропонували скасувати рішення від 15 грудня 2016 року "Про бюджет участі (громадський бюджет) у Житомирському районі", - повідомив заступник голови районної ради Олег Білецький.

За його словами, потреби у бюджеті участі в районі не було. Адже кожна сільська рада має своїх депутатів у районній раді і всі потреби у фінансуванні вони озвучують безпосередньо на сесіях.

"Не допрацювали сільські голови, які входили до координаційної ради по бюджету участі. Думаю, що цим коштом можна було зробити в селах спортивні чи дитячі майданчики, облагородити населені пункти. Але керівники сільрад, а це, переважно, представники старшого покоління, не донесли інформацію до своїх громад", - вважає депутат Житомирської районної ради Микола Приставський.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...