» » Чим живе Станишівська ОТГ


Чим живе Станишівська ОТГ

16-01-2018, 05:47
Переглядів 1534
Чим живе Станишівська ОТГ
Відповідно до результатів таємного голосування серед працівників Станишівської сільської ради, яке відбулось 27 грудня 2017 року було обрано 3-х найкращих працівників Станишівської сільської ради за 2017 рік, а саме:

Клименко Катерина Анатоліївна – секретар Станишівської сільської ради.

Харченко Тетяна Всеволодівна – начальник відділу культури туризму, сім’ї, молоді та спорту сільської ради.

Савенко Наталія Григорівна – головний спеціаліст з ведення бухгалтерського обліку відділу бухгалтерії Станишівської сільської ради.

Виконком сільської ради вітає переможців та дякує всім працівникам сільської ради за роботу у 2017 році та особистий вклад кожного у розвиток територіальної громади Станишівської сільської ради.

х х х х х

Серед переваг децентралізація, це можливість самим обирати потрібні програми та проекти розвитку громади. Серед яких і реконструкція вуличного освітлення.

Восени 2017 року було введено в експлуатацію вуличне освітлення сіл Вершина, Тарасівка, Грабівка, Буймир(Кринички).

На передодні Новорічних та Різдвяних свят освітилися вулиці села Млинище: вул..Л.Кучера, Вишнева, 1-го Травня, Набережна, Гагаріна. Село Лука вулиці: Шкільна, Молодіжна, Сонячна, Никанора Дмитрука, Гордія Брасюка, Б.Тимощука, Огородня, Генерала Вахнюка. Село Станишівка: вулиця Парникова.

В процесі розробки та введення в експлуатацію села Скоморохи, Піски. Село Зарічани: пров. Лісний, село Станишівка: вулиці Медиків, Прибережна, Нагірна, Кооперативна, Затишна. Село Ліщин: вулиця Головачова.

х х х х х

Згідно рішень 14-ї сесії 7-го скликання Станишівської сільської ради від 22.12.2017 року , медичні працівники, які працюють в КУ «АЗПСМ» Станишівської сільської ради та педагогічні працівники, які працюють в загальноосвітніх школах Станишівської громади у 2018 році будуть сплачувати за проїзд до місця роботи та назад в розмірі 50% від вартості квитка.

х х х х х

Згідно рішення 14-ї сесії 7-го скликання Станишівської сільської ради від 22.12.2017р., заплановано у 2018 році надати субвенцію обласному бюджету для КУ «Обласна клінічна лікарня ім.. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради для придбання агіографічного комплексу.

х х х х х

Цифровий стаціонарний агіографічний комплекс забезпечує весь спектр кардіологічних, неврологічних і загальних агіографічних досліджень, включаючи судинну пластику, коронарну, абдомінальну і периферичну ангіографію та інше.

х х х х х

Відповідно до Комплексної програми профілактики злочинності та громадського порядку на території Станишівської сільської ради на 2018-2020 роки заплановано придбати та встановити камери відеоспостереження та обладнати охоронною сигналізацією об’єкти комунальної власності сільської ради та встановити засоби відеоспостереження в населених пунктах сільської ради.

х х х х х

29.12.2017 року в Станишівському Будинку культури відбулись новорічні ранки для дітей садочка села Станишівка, учнів Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та для дітей села Станишівка.

Новорічні ранки були підготовлені працівниками Станишівького Будинку культури спільно з педагогом -організатором Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та за участю учнів школи.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...