» » Перевізники знову підняли ціни


Перевізники знову підняли ціни

8-01-2018, 11:35
Переглядів 1333
Перевізники знову підняли ціни
З 1 січня на приміському маршруті №110 «Житомир – Сонячне – Соколовський масив» вартість проїзду зросла на 3.50 грн. Про це Житомир.info повідомив читач Олександр 2 січня.

«31 грудня ми з дружиною їхали до її батьків на Соколовський масив, і тоді в нас проїзд ще був по 8.50 грн. В автобусі було оголошення, що проїзд здорожчає у зв’язку з подорожчанням вартості паливно-мастильних матеріалів. Сьогодні я вранці їду назад і водій мені заявляє – проїзд уже коштує 12 гривень. А де оголошення з датою і номером наказу, ким він виданий? Перевізник же сам не може взяти і призначити вартість, це ж повинно бути регламентовано якимось державним органом. Я зателефонував на їхній номер (маршрут обслуговує ТОВ «САВ-Транс», – ред.) і мені сказали: дзвоніть, куди хочете, ми вас попередили за 2 тижні», – розповів Олександр.

За словами читача, впродовж двох років це вже друге підняття вартості проїзду на цьому маршруті, але цього разу перевізники перейшли межу і громада не збирається миритися.

«Я свою громадянську позицію заривав, але зараз бачу, що вони реально зірвалися. З 8.50 підняти до 12 грн… Де совість?», – обурився Олександр.
Інформацію про підвищення вартості проїзду підтвердив начальник управління промисловості, розвитку інфраструктури та туризму Житомирської ОДА Роман Крисюк.

«Зараз буду збирати перевізників, бо там є значне підвищення. Є ті, які підвищили на 10-15%, а по окремих маршрутах є на 50%», – повідомив Крисюк.

Як повідомили мешканці Житомирського району у Фейсбуці, зросла вартість проїзду й до інших населених пунктів: Сінгури - 9 грн. замість 7, Двірець - 12 грн. замість 8. “Увесь автобус сьогодні страшенно обурювався, - пише одна з відвідувачок Інтернету. - Де логіка? Мабуть в тому, що з Сінгурів можна ще виїхати бердичівськими маршрутками чи попутками, а от з Двірця - конкуренції немає... Монополія - якщо одним словом”.

Але ж перевізники знають, що українці поговорять й будуть пристосовуватися. І захищати свої інтереси не будуть. Тому й чавлять з них “усі соки”, всі, хто захоче.

За повідомленням житомирських сайтів
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...