» » Лише США та Україна не засудили героїзацію нацизму в ООН


Лише США та Україна не засудили героїзацію нацизму в ООН

25-12-2017, 08:28
Переглядів 1154
Лише США та Україна не засудили героїзацію нацизму в ООН
Генеральна Асамблея ООН на пленарному засіданні прийняла резолюцію про боротьбу з героїзацією нацизму, неонацизмом та іншими видами дискримінаційних практик.

Як і місяць тому, колоніальна Україна та її господар США були єдиними країнами, які виступили проти прийняття документа. Ще 49 країн, в тому числі Німеччина, Польща, Франція та інші країни Європейського союзу, при голосуванні утрималися.


Представник США безпосередньо перед голосуванням запропонував 20 поправок до проекту резолюції - зокрема, видалити з резолюції цілий ряд положень, у тому числі пункт, в якому висловлюється стурбованість частим оскверненням і руйнуванням пам’ятників борцям з нацизмом. Пропозицію американської сторони було відхилено.

У резолюції Генеральна Асамблея ООН висловила глибоку стурбованість “з приводу героїзації в будь-якій формі” нацистського руху і колишніх членів організації “Ваффен СС”, в тому числі шляхом спорудження їм меморіалів, а також “безперервних спроб осквернення або руйнування пам’ятників, споруджених в пам’ять про тих, хто боровся проти нацизму в роки Другої світової війни”.

Крім того, в документі звертається увага на активізацію нацистських груп і “збільшення числа місць, займаних представниками екстремістських партій расистського або ксенофобського спрямування в ряді національних і місцевих парламентів”.

У цій ситуації Генасамблея ООН закликала країни “вжити конкретних заходів, в тому числі в законодавчій області і в сфері освіти з тим, щоб запобігти перегляду підсумків Другої світової війни і заперечення злочинів проти людяності та воєнних злочинів, скоєних під час Другої світової війни”.

Резолюції про протидію нацизму приймаються Генасамблеєю з 2005 року. У минулому році аналогічний документ підтримали 136 держав, а проти виступили всі ті ж США і Україна. Ще 48 країн утрималися.

Як бачимо, режим Порошенка цинічно переписує нашу історію, брутально нехтуючи фактами про багатомільйонні втрати населення України від діянь нацистів під час Великої Вітчизняної війни, а також про багатомільярдні збитки держави та людей. Героїзація нацистів вже призвела до повної ізоляції України сусідами та принесе ще більше страждань зубожілому народу.

Але, як бачимо, режиму Порошенка глибоко начхати на все це, бо його найголовніше завдання - сліпо виконувати всі настанови господаря з Вашінгтона, який вже перетворив Дике поле на свою колонію та пішака у великій геополітичній грі з Росією. А за це, посилюючи розбрат серед народу України та розпалюючи війну в Донбасі, американські лакеї отримали право на казкове збагачення за рахунок геноциду населення на берегах Дніпра.

Скільки це буде продовжуватися - залежить від самих українців, менталітет яких, заснований на пріоритеті власних інтересів, інертності до громадського життя та на пристосуванстві під будь-яку владу. І поки у душі “галерного раба” не засяє прагнення до справжньої свободи - нічого не зміниться. А ця олігархічно-рахітична держава зникне з мапи історії, і бандеризація та прославляння нацистів лише пришвидшить цей процес...

То ж справжнім патріотам потрібно визначатися - з ким будувати справді незалежну і економічно міцну Україну. Поки не пізно.

Богдан СТРІХА
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...