» » Встановлюйте сонячні батареї - бюджет компенсує


Встановлюйте сонячні батареї - бюджет компенсує

17-04-2017, 20:20
Переглядів 973
Встановлюйте сонячні батареї - бюджет компенсує

Жителям Житомирської області з обласного бюджету відшкодовуватимуть 15% від вартості систем сонячного теплопостачання та 20% від вартості сонячних батарей та дахових панелей, а також обладнання і матеріалів для використання альтернативних джерел енергії.

Таку ініціативу голови ОДА Ігоря Гундича підтримали 6 квітня, на сесії депутати обласної ради. Таким чином депутати збільшили фінансування програми енергоефективності (Програма стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки) до 2,5 млн. грн.

"Жителі Житомирщини, використовуючи енергію сонця, зможуть вже у 2017 році забезпечувати власні потреби в електроенергії або продавати електроенергію державі за "зеленим" тарифом. Долучайтеся і встановлюйте сучасне енергоефективне обладнання - ми підтримаємо", - прокоментував голова ОДА Ігор Гундич та подякував депутатам обласної ради за підтримку.

Відповідно до рішення, на обладнання і матеріали, спрямовані на використання альтернативних джерел енергії - теплонасосну систему для водяної системи опалення та/або гарячого водопостачання і систему сонячного теплопостачання та/або гарячого водопостачання для фізичних осіб відшкодовуватиметься 15% від суми кредиту, але не більше 50 000 грн, для ОСББ, ЖБК - 15% від суми кредиту.

На приватні сонячні електростанції та відповідне додаткове обладнання і матеріали до них для фізичних осіб буде відшкодовуватися 20% від суми кредиту, але не більше 50 000 грн".

Також зміни до Програми стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки передбачають збільшення фінансування на 2017 рік до 2,5 млн. грн., які спрямовуватимуться як на обладнання з використанням альтернативних джерел енергії, так і на "теплі кредити".

За довідками щодо кредитування можна звертатися за адресою: м. Житомир, м-н імені С. П. Корольова, 3/14, каб. 110. Телефон: (0412) 47-47-12.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...