» » У Пісках пройшов семінар вчителів історії


У Пісках пройшов семінар вчителів історії

11-04-2017, 15:00
Переглядів 1474
У Пісках пройшов семінар вчителів історії

7 квітня на базі Пісківської ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирського району відбувся районний семінар вчителів історії з проблеми: «Реалізація компетентнісного підходу на уроках історії».

Розпочався семінар щирим вітальним словом директора школи Солопа М.П., який познайомив учасників семінару з візитною карткою школи, розповів про шкільне життя, співпрацю школи та громади.

Зі своїм вітанням до учасників семінару звернулися і учні школи, які під керівництвом заступника директора з виховної роботи Гальчук О.П. презентували своє село.

Практична робота семінару складалася з декількох частин.

Перша – презентація-досвід роботи, який провела Гальчук О.П., вчитель історії та правознавства. Вчитель показала презентацію свого досвіду. На кожен вид історичної компетентності було підібрано практичні завдання, в яких взяли участь вчителі («Віднови хронологію», «Розрізана карта», «Закресли зайве», «Створи сенкан», «Створи текст по аналогії»).

Другою частиною став урок у 9 класі з історії України на тему: «Узагальнення знань за темою: «Модернізація українського суспільства в середині – другій половині ХІХ ст.», який провела вчитель історії Савчук Н.М.

На уроці були використані різні вправи: «Піраміда», «Віднови дати», «Презентація», «Історичний аукціон», «Відгадай поняття», «Чомучки», метод «Прес», «Історичний документ», «Шпаргалка», «Лист у минуле», «Дерево рішень».

Наступною частиною став майстер-клас «Практична робота в 10 класі з теми «Перша світова війна: життя на фронті і в тилу»», який презентував Мазур В.В. Під час роботи були залучені вчителі району, які переглянули фільм, працювали з історичними джерелами, картою та опрацьовували цікаві історичні факти.

Важливою частиною семінару був виступ методиста РДА Панової Г.С., яка підвела підсумки конкурсу-захисту МАН – 2017, презентації літератури по підготовці до ЗНО 2017, участь у конкурсному відборі підручників з історії та правознавства у 9 класі.

Свій досвід роботи презентувала вчитель історії Новогуйвинської гімназії Власенко В.В., вчитель історії Барашівської ЗОШ І-ІІІ ст. Харлагіна А.Г.

Методист районного методичного кабінету Панова Г.С. зосередила увагу учасників семінару на актуальних завданнях, які визначають пріоритети просвітницької діяльності вчителів історії та правознавства. Присутніми також обговорено організаційні питання щодо якісної підготовки учнів до проведення ЗНО - 2017 з базових дисциплін.

Наприкінці семінару було підбито підсумки, вироблено методичні рекомендації учителям районного методичного об’єднання історії.
У Пісках пройшов семінар вчителів історії
У Пісках пройшов семінар вчителів історії
У Пісках пройшов семінар вчителів історії

zhytomyr-rda.gov.ua
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...