» » Почім водичка для шкіл?


Почім водичка для шкіл?

28-02-2017, 12:45
Переглядів 1135
Почім водичка для шкіл?
За повідомленням сайтів, відділ освіти Житомирської райдержадміністрації через систему відкритих закупівель ProZorro має намір придбати 35 тонн "талої" води по 2 гривні за літр.

Предмет закупівлі - "Тала вода", очікувана вартість - 70 тисяч гривень, або 2 гривні за літр. У технічних умовах вказується, що в ціну товару мають входити транспортні послуги, ПДВ та будь-які інші витрати. У відділі освіти Житомирської РДА розповіли, що мають намір купити воду для приготування їжі у шкільних їдальнях.

"У Житомирському районі нараховується 32 школи. За вимогою санстанції ми купуємо бутильовану очищену воду для приготування рідких страв для учнів початкових класів та пільговиків, які харчуються за бюджетні кошти. Торги через ProZorro оголошуються вперше, в минулі роки проводилися допорогові закупівлі", - повідомили у відділі освіти.

Дивною є та обставина, що на різних сайтах вказана різна вартість літра очищеної води в Україні: від 40 копійок і вище. Вище двох гривень коштує лише вода, збагачена киснем та іншими мікро- й мікроелементами. Є кілька фірм, які мають офіційні сайти і пропонують очищену бутильовану воду з безкоштовною доставкою по Житомиру. Її вартість становить від 25 до 30 грн за 19-літровий бутиль (різні виробники), що складає від 1,30 до 1,57 грн за літр, причому вказано, що при замовленні від 20 бутилів ціна може бути знижена.

Варто зазначити, що вартість одного літра "Талої води" на розлив у Житомирі становить 0,6 грн.

За повідомленням Житомир.інфо dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...