» » Знищення українського села депутати не підтримують


Знищення українського села депутати не підтримують

28-01-2017, 17:41
Переглядів 1152
Знищення українського села депутати не підтримують
Як не просять Порошенко, Гройсман, Зубко народних депутатів, підтримати їхні законопроекти для пришвидшення процесу створення «резервацій» на селі, Верховна Рада вже третій рік їх ігнорує.

17 січня, Верховна Рада не спромоглася навіть включити до порядку денного сесії надважливий для децентралізації законопроект щодо особливостей добровільного об’єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів (№5520).

19 січня не підтримано ще ряд законопроектів:

№ 2489 - про службу в органах місцевого самоврядування.

№ 4772 - щодо добровільного приєднання територіальних громад.

№4742 - щодо статусу старости села, селища.

№4110 - щодо набуття повноважень сільських, селищних, міських голів.

Нагадаємо, профільний парламентський комітет наполягав на розгляді Верховною Радою 17-20 січня цих важливих для децентралізації законопроектів.
Днями Асоціація об'єднаних громад закликала Верховну Раду невідкладно розглянути закони, які прискорять процес створення спроможних громад.

Крім того, учасники Форуму ОТГ, який відбувся наприкінці року, рекомендували Парламенту терміново прийняти ряд важливих законів, серед яких і згадані вище.

Ось так депутати ігнорують «реформу», яка є візитівкою Порошенка та уряду для вициганювання у МВФ чергового траншу кредиту. При цьому вже ніхто не звертає уваги на те, що перед зміною вивісок на сільрадах, потрібно було внести зміни до Конституції України, бо без цього ця «реформа» є незаконною по суті.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...