» » Як Житомирський район святкував День Святого Миколая


Як Житомирський район святкував День Святого Миколая

20-12-2016, 15:22
Переглядів 1283
Як Житомирський район святкував День Святого Миколая
19 грудня в приміщенні закладу дошкільної освіти «Дивограй» (с. Сінгури) та у районному будинку культури відбулося районне свято до Дня святого Миколая.

Чарівна Фея, кумедна Баба Яга, помічники Миколая - Ведмедик та Заєць проводили з дітлахами веселі конкурси та ігри. Дарували свою пісенну творчість та талант дітям учасники хореографічних колективів «Сюрприз» (БК с. Кодня) та «Посмішка» (РБК), солісти-виконавці Сінгурівської музичної школи Дарина Астахова, Дарина Бондарець, Валерія Марченко, Надія Поліщук та Наталія Назарчук. Також на свято прибули гості із Левківського будинку культури Аліна Безшкура та Влад Нестерчук.

Відзначимо, що День святого Миколая - це одне з найрадісніших і найчарівніших свят, як для дітей, так і для дорослих. Адже Микола Чудотворець - захисник усіх людей, і особливо – дітей. У цей час, у переддень Нового року, вже стало доброю традицією у нашому районі дарувати дітям подарунки, і це благородне починання – приносити малюкам радість, – все більше входить у наше життя.

Святкові новорічні подарунки цього дня отримали діти, позбавлені батьківського піклування. Кожна дитина одержала солодощі від святого Миколая та призи, які були надані спонсорами свята: КВТП «Памір» (К. Гончар), ДП «Житомирський лісгосп» (Р. Карчевський), Зарічанський РЕМ (О. Бращенко), ПП Макаревич (А. Макаревич), депутат обласної ради Руслан Павлюк та Сінгурівський сільський голова Юрій Прокопець, депутати районної ради Анатолій Давидов та Андрій Якимець.

Глядачі та учасники свята отримали величезне задоволення від дійства та дякували організаторам і спонсорам заходу.

Цього ж дня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк відвідав дитяче відділення КУ «Центральна районна лікарня» та привітав дітей, які знаходяться там на лікуванні, з Днем святого Миколая. Усі дітки отримали солодкі подарунки, придбані коштом спонсорів - ФОП Латиш Андрій і ФОП Бабіч Іванна, та щирі вітання з одним із найвеличніших християнських свят. С. Микитюк побажав маленьким пацієнтам швидкого одужання, миру, щастя та радості.
Також голова райдержадміністрації та його заступник Микола Козарчук побували у Левкові, Глибочиці, Озерному, Високій Печі та Сонячному, де відвідали родини загиблих учасників Антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Окрім цього М.Козарчук разом із начальником служби у справах дітей Антоніною Черняк побували у діток із неблагополучних сімей та привітали їх зі святом від імені святого Миколая.
zhytomyr-rda.gov.ua

Як Житомирський район святкував День Святого Миколая
Як Житомирський район святкував День Святого Миколая
Як Житомирський район святкував День Святого Миколая
Як Житомирський район святкував День Святого Миколая
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...