» » У селі Слобода-Селець відкривається ФАП


У селі Слобода-Селець відкривається ФАП

18-12-2016, 07:25
Переглядів 1660
У селі Слобода-Селець відкривається ФАП
9 грудня голова райдержадміністрації Сергій Микитюк здійснив робочий об’їзд закладів соціальної сфери району, у яких тривають ремонтні роботи. Метою поїздки було ознайомлення із ходом освоєння бюджетних коштів та ступенем готовності об’єктів. Зокрема С. Микитюк побував у ФАП с. Слобода-Селець, станишівській та ліщинській школах.

Першим об’єктом став фельдшерсько-акушерський пункт у с. Слободі-Селець, який облаштовується у пристосованому приміщенні колишньої школи. Спільно з головними лікарями КУ «ЦРЛ» і КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Валерієм Шуляком та Геннадієм Горбенком голова райдержадміністрації поспілкувався з керівником підрядної організації, оцінив об'єм вже виконаних робіт. За словами підрядника, роботи тривають без вихідних, тому очікується здача об’єкта в експлуатацію ще до Нового року.

У школі с. Ліщин, де в колишньому складському приміщенні корпусу для занять старшокласників облаштовуються внутрішні санвузли, на момент візиту роботи тривали всього три дні, тому процент їх виконання ще не високий. Серед основних завдань на об’єкті – облаштування каналізації та стяжки під підлогу, розводка труб на воду. Попереду ще штукатурні, кахельні роботи та встановлення системи опалення. Вікна в майбутній санвузол вже замовлено.

Голова райдержадміністрації наголосив на необхідності прискорення робіт з метою повного освоєння вже виділених коштів до кінця фінансового року.
Набагато кращою ситуація виявилася у Станишівці, де в місцевій школі вже закінчуються подібні роботи. Зокрема, під час візиту голови райдержадміністрації в туалетах на першому і другому поверхах завершувався процес заміни вікон та дверей. При цьому вже зараз видно, що санвузли тут будуть сучасні та зручні для школярів. Окрім поточних робіт сільський голова показав С. Микитюку і шкільний спортзал, де нещодавно замінено всі вікна, залишилося зробити відкоси та встановити захисні решітки. Це, за словами Юрія Матвійчука, справа найближчого часу. В проекті ж тут більш масштабні роботи, а саме – утеплення всього шкільного приміщення та заміна даху. Ці роботи заплановано на наступний рік.

zhytomyr-rda.gov.ua


У селі Слобода-Селець відкривається ФАП
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...