» » У Житомирському районі відзначили День місцевого самоврядування


У Житомирському районі відзначили День місцевого самоврядування

13-12-2016, 08:37
Переглядів 1642
У Житомирському районі відзначили День місцевого самоврядування
7 грудня у святковій залі районного будинку культури у с. Сінгури пройшли урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Привітати депутатів районної та місцевих рад району, селищного та сільських голів, працівників органів місцевого самоврядування району та громадськість прибули голова райдержадміністрації Сергій Микитюк та голова районної ради Сергій Крутій.
У Житомирському районі відзначили День місцевого самоврядування

Як підкреслив у своєму виступі С. Микитюк, майбутнє країни та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. «Саме ви є найближчими до мешканців територіальної громади та несете велику відповідальність за забезпечення належних умов проживання своїх мешканців та розвитку місцевої території. Саме тому державна політика у сфері місцевого самоврядування спрямована на посилення ролі органів місцевого самоврядування. У першу чергу на базовому рівні, а саме – передачі повноважень та необхідних ресурсів від центральних органів виконавчої влади до органів місцевого самоврядування базового рівня. Саме на це націлені реформи децентралізації та адміністративно-територіальна реформа», - підкреслив голова райдержадміністрації.

Наголосив С. Микитюк і на тому, що в минулому році громади отримали в два-три рази більше надходжень до місцевих бюджетів. Збільшилися вони в півтора-два рази порівняно з минулим і в поточному році. Відповідно, - у органів місцевого самоврядування стало більше фінансової самостійності, вони відчули силу та спроможність самостійно вирішувати проблемні питання місцевого значення та планувати подальший розвиток місцевої території.
Сергій Михайлович побажав громадам району і надалі бути успішними та ефективними, а працівникам органів місцевого самоврядування завжди діяти в інтересах людей.

Після звернень керівників району до представницького зібрання та вручення кращим представникам органів місцевого самоврядування грамот та грошового заохочення винуватці свята, гості та запрошені мали нагоду насолодитися майстерними виступами у виконанні кращих виконавців та творчих самодіяльних колективів району.

Цього ж дня у будинку культури с. Левків місцева громада відзначала одразу три свята – День Волонтера, День Збройних Сил України та День місцевого самоврядування. На святкуванні у Левкові були присутні голова райдержадміністрації та голова районної ради, депутати районної ради Василь Стах та Василь Козел, Анатолій Давидов, Геннадій Журавель та Віктор Загладько.

З привітальним словом до земляків звернувся сільський голова Олександр Окоча, який висловив переконання у тому, що Левків і наділі буде перлиною Житомирського району, і сприятиме цьому надзвичайна активність його мешканців. Олександр Станіславович також зазначив, що Левків дав найбільше своїх синів на боротьбу з агресором і має найбільше героїв, які віддали свої життя за нашу суверенність та територіальну цілісність.

У свою чергу Сергій Микитюк, звертаючись до зібрання, підкреслив важливість інституту місцевого самоврядування та все зростаючу роль місцевих громад у ході реалізації реформ з децентралізації та адміністративно-територіальної реформи. Голова райдержадміністрації висловив впевненість у тому, що додаткові кошти, які надходять до місцевих бюджетів в останні роки – це додатковий та важливий стимул для подальшого розвитку. «Будуються дитячі садочки, ремонтуються школи, клуби, амбулаторії, ФАПи, дороги тощо. І це надзвичайно серйозний сигнал – адже заможні громади є головною запорукою міцної країни», - відзначив Сергій Михайлович.

Звертаючись до волонтерів, голова райдержадміністрації згадав час, коли в умовах початку російської агресії на сході країни жителі району усі, як один, працювали задля збору та відправки необхідної допомоги нашим військовим та відзначив, що сьогодні наші Збройні Сили є одним із найавторитетніших державних інститутів та користуються заслуженою повагою в українців.

Голова райдержадміністрації побажав присутнім у залі миру та злагоди, процвітання нашому району та нашій чарівній Україні.

Далі С. Микитюк, С. Крутій та О. Окоча вручили грамоти райдержадміністрації, районної та сільської рад депутатам, працівникам сільської ради та найактивнішим представникам волонтерської організації «Волонтери Полісся».

Яскравим подарунком для левківчан у цей грудневий день став виступ відомого в Україні гурту «Контингент», який став можливим завдяки зусиллям народного депутата Віктора Развадовського.
У Житомирському районі відзначили День місцевого самоврядування

zhytomyr-rda.gov.ua
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...