» » Сергій Микитюк провів колегію Житомирської РДА


Сергій Микитюк провів колегію Житомирської РДА

27-11-2016, 11:10
Переглядів 1541
Сергій Микитюк провів колегію Житомирської РДА
25 листопада голова райдержадміністрації Сергій Микитюк провів чергове засідання колегії райдержадміністрації. Участь у роботі дорадчого органу взяли члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники установ та організацій району, голова Громадської ради при райдержадміністрації, редактор газети «Сільське життя» Валерій Івановський.

На порядок денний засідання виносилося дев’ять питань.

Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирського району за 9 місяців 2016 року, про проект районної Програми економічного і соціального розвитку Житомирського району на 2017 рік та про проект районної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки доповіла начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації Олена Гречко.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Вікторія Каменчук доповіла про проект районної Програми розвитку та удосконалення організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах Житомирського району на 2017 рік.

Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Лимар виступила з питання про проект районної Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2021 роки та про Порядок надання одноразової грошової допомоги громадянам, які проживають на території Житомирського району.

Про хід виконання Програми фінансування робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автодоріг загального користування місцевого значення у Житомирському районі на 2016-2020 роки доповіла начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації Євгенія Гуленко.

Про хід виконання в 2016 році районної Програми щодо виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2011-2016 роки» доповіла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Антоніна Черняк. Співдоповідачем була заступник директора, начальник відділу соціальної роботи районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Савельєва.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Оржехівський виступив з питання про схвалення змін до Порядку використання коштів районного бюджету з надання фінансової підтримки СПД АПК Житомирського району для погашення витрат, пов’язаних із сплатою відсотків за кредитами і сплати лізингових платежів у 2016 році.

За результатами розгляду питань порядку денного колегією прийнято відповідні рішення.

zhytomyr-rda.gov.ua

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...