» » Затримано браконьєра


Затримано браконьєра

14-07-2020, 22:01
Переглядів 235
Затримано браконьєра

5 липня 2020 року близько 23 години викрито громадянина, який за допомогою сітки здійснював вилов водних біоресурсів. В улові порушника була така риба: лящ – 10 екз., судак – 2 екз. та карась – 2 екз. Завдано збитків державі на суму 2 754 грн.

Інцидент стався на р. Тетерів, поблизу с. Станишівка Житомирського району. На особу оформлено адмінпротокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонене знаряддя та рибу вилучено та опломбовано.

Пізніше рейдова група зафіксувала аналогічне порушення. Подія відбулася на р. Гуйва, поблизу с. Гуйва Житомирського району.

«Шостого липня о 3 годині «спіймано на гарячому» чоловіка та жінку, які в минулому році вже притягалися до адміністративної відповідальності за грубе порушення правил рибальства. Громадяни ловили рибу забороненими знаряддями лову – двома сітками (200 метрів). У такий спосіб їм вдалося виловити 20 кг риби: карась – 61 екз., лящ – 11 екз., судак – 4 екз. та товстолоб – 1 екз. Сума збитків, завданих рибному господарству області, становить 5 202 грн.», - йдеться у повідомленні.

Громадяни чинили опір, намагались втекти, тому на місце події викликано наряд поліції. У результаті на осіб, які вчинили правопорушення, складено протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Гумовий човен, дві сітки та рибу вилучено до рішення суду.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...