» » Люди гинуть на воді


Люди гинуть на воді

24-06-2020, 06:44
Переглядів 106
Люди гинуть на воді
Вихідні та початок тижня пройшли не зовсім втішно, адже упродовж останніх трьох діб на водних об’єктах регіону втопилося троє осіб. Зокрема, у місті Новоград-Волинський рятувальники дістали з річки Смолка тіло чоловіка. Загиблим виявився місцевий мешканець, 1966 року народження.

Одна із основних причин загибелі громадян на водоймах є банальна необережність. Люди нехтують елементарними правилами безпеки та купаються у ще не прогрітій воді після тривалого перебування на сонці, стрибають зі скель, ідуть плавати у стані алкогольного сп’яніння, чи просто не розраховують власні сили. Ці та інші необдумані дії громадян у подальшому призводять до нещасних випадків.

Так, 13 червня у селі Старосільці Коростишівського району у річці Мика потонув 46-річний чоловік. Трагедія сталася при спробі переплисти водойму, ширина якої приблизно 40-45 метрів. Однак, не допливши до берега, він потонув.

Тож, зважаючи на вище зазначене та з метою попередження загибелі людей, рятувальники наголошують на неухильному дотриманні правил безпечної поведінки на воді!

Пам'ятайте! Основними умовами для безпечного відпочинку є:

- правильний вибір місця для купання;

- суворе дотримання правил безпеки під час плавання;

- постійний контроль за дітьми з боку дорослих;

- категоричне "НІ" алкогольним напоям, адже у стані сп'яніння люди втрачають пильність і не можуть адекватно зорієнтуватися у разі небезпечної ситуації.
Слідкуйте за дозвіллям дітей та не дозволяйте їм самостійно відвідувати навіть найменші водойми!

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...