» » Згоріла хата й автомобіль, загинуло сім осіб


Згоріла хата й автомобіль, загинуло сім осіб

29-12-2014, 10:12
Переглядів 1598
Житомирський районний відділ ДСНС України у Житомирській області повідомляє, що з початку року на території Житомирського району виникло 184 пожежі, внаслідок яких травмовано 2 особи та загинуло 7 осіб.
22 грудня на пункт диспетчерської служби о 13 год. 03 хв. надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку с. Левків (верхнє фото). Сусідка, котра мешкала поблизу, побачила, що з покрівлі виходить густий дим і відразу повідомила про пожежу. Власників житлового будинку на момент виникнення пожежі вдома не було. Повернувшись додому, власник відразу приступив до гасіння власними силами і вчасно встиг витягнути з приміщення будинку газовий балон. Прибувши до місця надзвичайної ситуації, відділення чергового караулу швидко і професійно впоралася із вогняною стихією. За попередніми даними, ймовірна причина пожежі - неправильне облаштування пічного опалення.
22 грудня о 13 год. 04 хв. надійшло повідомлення про пожежу в маловантажному автомобілі ГАЗ поблизу с. Рудня-Пошта Житомирського району (нижнє фото). Як повідомив водій, який на момент виникнення пожежі знаходився в автомобілі, він направлявся в сторону м.Житомира і побачив, що з-під приборної панелі з'явилося полум'я. Він відразу зупинив автомобіль, викликав пожежну охорону і витягнув газовий балон з автомобіля. За попередніми даними ймовірна причина виникнення пожежі - коротке замкнення електромережі. С. Якубенко, начальник Житомирського РВ ДСНС dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...