Сільске життя > Друк > День села Садки
Сільске життя > Головна, Новини > День села Садки

День села Садки


13-09-2021, 12:43. Автор: silske
День села Садки
Сонячної неділі 12 вересня відбулося святкування Дня села Садки. Це село є особливим, оскільки свого часу стало домівкою і прихистом для багатьох людей, котрих спіткала страшна біда під назвою «Чорнобильська трагедія». За 35 років для вимушених переселенців село стало рідним. Тому це не просто свято, а своєрідне єднання тих, хто тут народився, виріс, проживає та тих, хто приїхав колись, щоб залишитися тут назавжди.

З вітальним словом до садківчан звернувся голова Березівської територіальної громади Михайло Яромов, якого тут дуже поважають, оскільки він за роки головування у цьому селі кардинально змінив життя в ньому на краще. Газета «Сільське життя» неодноразово сповіщала про це своїх читачів та жителів Житомирського району.

Традиційно, очільник громади коротко підвів підсумки за майже рік роботи в новому статусі та побажав усім міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, радості й миру.

Привітала своїх односельчан і староста Садківського старостинського округу Ольга Шинкар.

Запальний святковий концерт із мелодійними піснями та ритмічними танцями створили працівники культури Березівської сільської ради, вихованці Садківського дошкільного закладу «Ластівка» та музично-хореографічної студії «Фантазія», учні місцевої школи, гордість села - художній аматорський колектив «Малахівчанка», вокальний дует-подружжя Олександра та Яніни Яремчуків, інші.

Світлана ЯРЕМЕНКО
День села Садки
День села Садки
День села Садки
День села Садки
День села Садки
dle
Вернуться назад