Сільске життя > Друк > Газета Житомирського району у нових межах "Сільське життя" – до ваших послуг!
Сільске життя > Головна, Новини > Газета Житомирського району у нових межах "Сільське життя" – до ваших послуг!

Газета Житомирського району у нових межах "Сільське життя" – до ваших послуг!


7-06-2021, 10:10. Автор: silske
Газета Житомирського району у нових межах  "Сільське життя" – до ваших послуг!
ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

Продовжується передплата на друге півріччя 2021 року на Житомирську газету - «Сільське життя», яка вже понад 80 років була і залишається справжнім захисником інтересів місцевих громад, активним учасником боротьби проти знищення українського села та за соціальний захист наших земляків.

Наші читачі завжди мали й мають доступ до актуальних, гострих, критичних матеріалів з соціально-економічного життя району, до пізнавальної, корисної, вчасної інформації, що допомагає орієнтуватися у негараздах нашого буремного життя.

3 2021 року інформаційний простір «Сільського життя» значно розширився: за новим адміністративно-територіальним устроєм, до складу Житомирського району входять населені пункти колишніх Любарського, Романівського, Чуднівського, Хорошівського, Пулинського, Черняхівського, Житомирського, Коростишівського, Радомишльського, Брусилівського, Попільнянського районів.

Якщо брати по новоутвореним громадам, то відтепер наші читачі проживають у таких ОТГ:

Сільські ради: Андрушківська, Березівська, Високівська, Вишевицька, Вільшанська, Волицька, Глибочицька, Квітнева, Курненська, Оліївська, Потіївська, Станишівська, Старосілецька, Тетерівська, Харитонівська.

Селищні ради: Брусилівська, Городоцька, Корнинська, Любарська, Миропільська, Новоборівська, Новогуйвинська, Попільнянська, Пулинська, Романівська, Хорошівська, Черняхівська.

Міські ради: Житомирська, Коростишівська, Радомишльська, Чуднівська.


Передплачуйте «Сільське життя» на 2021 рік!ПЕРЕДПЛАТНА ЦІНА:

1 міс. - 25,00 грн.; 3 міс. - 75,00 грн.; 6 міс. -150,00 грн.;

Індекс - 61333.


Газета «Сільське життя» - це засіб масової інформації обласної сфери розповсюдження, а тому передплатити її на друге півріччя 2021 року можна у будь-якому відділенні поштового зв’язку на території Житомирської області до 25 червня!

Інформація про газету «Сільське життя» знаходиться на 9-й сторінці каталогу передплатних видань.Передплачуйте “Сільське життя” не виходячи з дому!

Шановні читачі! “Укрпошта” запровадила нову послугу!

Тепер передплатити газету “Сільське життя” можна в інтернеті онлайн - на сайтах peredplata.ukrposhta.ua або silske.org

Для цього вам потрібно вийти на сайт, заповнити квитанцію та мати банківську картку, щоб оплатити послуги поштарів через інтернет.

Газету Житомирського району, яка вірою і правдою служить народу вже 80 років, і яка висвітлюватиме діяльність влади району у новому територіальному форматі, можна отримувати у будь-якому населеному пункті Житомирської області.
dle
Вернуться назад