Сільске життя > Друк > Як нас вбиває "реформована" американкою Супрун та Порохом українська медицина
Сільске життя > Головна, Новини > Як нас вбиває "реформована" американкою Супрун та Порохом українська медицина

Як нас вбиває "реформована" американкою Супрун та Порохом українська медицина


30-05-2021, 04:06. Автор: silske
Як нас вбиває "реформована" американкою  Супрун та Порохом українська медицина
У житомирській лікарні помер молодий чоловік, рідні звинувачують лікарів та написали заяву до поліції.

Днями у житомирській лікарні № 2 помер 30-річний чоловік. Рідні покійного переконані: якби хворому своєчасно і правильно встановили діагноз та провели відповідне лікування, його можна було б врятувати. Тож рідні молодого чоловіка 24 травня написали заяву до поліції про ненадання належної медичної допомоги.

Про це розповіла мати померлого пацієнта.


«Я прийшла до поліції на Лесі Українки: писатиму позовну заяву про ненадання належної медичної допомоги і залишення в небезпеці», – повідомила житомирянка Тетяна.

Жінка також розповіла про останні дні життя свого сина, який помер 16 травня.

«Мій 30-річний син хворів на діабет 1-го типу. І в п’ятницю, 14 травня, у нього підвищився рівень ацетону в сечі, з’явилася сильна нудота, підвищилася температура тіла. Тому невістка, його дружина, викликала «швидку» (уточнення: тієї "швидкої медичної допомоги", яка існувала у радянські часи, з лікарем та фельдшером - також вже немає, її знищено у ході "медичної реформи". Зараз колишня "швидка" - це "механізована каталка", яка, у кращому випадку, завезе хворого до лікарні, де, можливо, й нададуть якусь медичну допомогу. І який рівень цієї допомоги й розповідається у даній публікації - ред.).

Бригада приїхала, завезла сина на Богунію, але був ургентний день (що означає "ургентний" читачі навряд чи знають, у радянській медицині цього не було, а якщо судити за тлумачним словником - це, мабуть, коли приймаються лише пацієнти, яким потрібна невідкладна допомога - ред.), тому його там не взяли, а повезли у першу міську лікарню (чому "бригада" повезла хворого до ургентної лікарні - теж запитання до роботи нинішньої т.з. "швидкої" - ред.). Там відправили у ковідне відділення, взяли експерс-аналіз, там усе було чисто, тож відправили у звичайне приймальне відділення. Там провели огляд, сказали, що в нього інфекція сечовивідних шляхів, призначили антибіотики. На вимогу невістки поставити крапельницю, залишити його у відділенні вони відмовили, тож діти, син з дружиною, на таксі приїхали додому.

У суботу, 15 травня, сину стало гірше, уже почався кашель, знову підвищилася температура, але у зв’язку з тим, що за рекомендацією сімейного лікаря він приймав содове пиття, рівень ацетону в сечі знизився, рівень цукру в крові також.

Підвечір йому сало ще гірше, я порадила невістці викликати «швидку» з метою виключення запалення легень. «Швидка» приїхала, поміряли сатурацію (рівень кисню в крові - ред.) – 94, послухали і сказали, що у легенях усе чисто (посмертний діагноз покаже як у легенях хворого було "все чисто" - це ще раз говорить про рівень кваліфікації медичної бригади на чолі з фельдшером - ред.).

Вранці у неділю, 16 травня, син уже почав задихатися, температура не спадала, я порадила знову викликати «швидку». Однак невістці відмовили у направленні бригади. Я вже сама викликала і таки домоглася, щоб «швидка» приїхала. Але вже була критична ситуація.

Сина забрали на Богунію, зробили рентгенівський знімок, припускали, що це тромбоемболія, потім зробили УЗД, яка виключила тромбоемболію. Насамкінець, нашого синочка не стало. Припущення у лікаря були різні, аналізи важкі…

У понеділок, 17 травня, ми дізнаємося істинний діагноз: «бактеріальна пневмонія». Права частина легень повністю згнила, а лівої – 10%. Тобто, 60% легень були знищені. Виходить, з п’ятниці ніхто не спромігся навіть запропонувати комп’ютерну томографію. Ми спочатку думали це не піднімати, але таких, як ми, може бути безліч», – розповіла жінка.


х х х х х х х х

Заступниця Житомирського міського голови Марія Місюрова зазначила, що планується засідання клініко-експертної комісії, яка має дати оцінку якості надання медичної допомоги.

«На цьому тижні планується клініко-експертна комісія. Буде розглянуто, де пацієнт лікувався. Адже він лікувався не тільки в лікарні №2. Тож поки що це питання на розгляді у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації (нагадаємо: колишнього керівника департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА звільнено, він зараз знаходиться під слідством за хабарництво, а його заступник, також спійманий на хабарі, продовжує працювати на посаді - ред.)», – поінформувала Марія Місюрова.

Якщо хтось гадає, що когось покарають за смерть пацієнта - той є великим оптимістом. Бо ж у медиків, як і у суддів, прокурорів, поліцаїв, існує кругова порука.

Слава "реформованій" америкосами Україні! Великому генію сучасності Володимиру Зеленському - слава, слава, слава! Ура! Реформуйте Україну так і далі - це у вас дуже добре виходить. Особливо у справі боротьби з коронавірусом та вакцинацією.

За повідомленням сайту Субота
dle
Вернуться назад