Сільске життя > Друк > Коли житомирський аеропорт стане міжнародним
Сільске життя > Головна, Новини > Коли житомирський аеропорт стане міжнародним

Коли житомирський аеропорт стане міжнародним


17-02-2021, 07:21. Автор: silske
Коли житомирський аеропорт стане міжнародним
Невдовзі розпочнеться реконструкція злітно-посадкової смуги аеропорту «Житомир». Упродовж двох-трьох тижнів має бути оголошений міжнародний тендер. Реконструкцію проведуть за рахунок державного бюджету. 10% від суми заплатить місто. За програмою потрібно 10% закласти у міському бюджеті. Це приблизно до 30 млн. грн.

«Аеропорти дають шалений розвиток містам. На прикладі Львова, хоча, так, це все ж туристичне місто, але близько 2 мільйонів пасажирів вони вже перевозили у доковідний рік, це величезні кошти. Більш того, місто вже буде володіти злітно-посадковою смугою і передавати її в концесію експлуатантам, і за це підуть платежі місту. Додатково отримає кошти міський бюджет, і ці кошти повернуться», – пояснив міський голова С.Сухомлин. - На сесії у грудні ми проголосували в програмі щодо коштів, для того, аби ми мали право оголосити тендер. Ми відпрацювали разом з головою обласної державної адміністрації питання з Офісом президента, і ми відпрацювали з проєктантами та з усіма службами. Ми оголошуємо тендер, а вже фінансування нам обіцяли».

Як повідомляв «Журнал Житомира», комісія Кабміну здійснила обстеження аеропорту «Житомир» і визнала його готовим до здійснення міжнародних вантажопасажирських перевезень.
dle
Вернуться назад