Сільске життя > Друк > Чи відповість хтось за злочин на 13 мільйонів гривень у Довжику?
Сільске життя > Головна, Новини > Чи відповість хтось за злочин на 13 мільйонів гривень у Довжику?

Чи відповість хтось за злочин на 13 мільйонів гривень у Довжику?


1-07-2020, 08:14. Автор: silske
Чи відповість хтось за злочин на  13 мільйонів гривень у Довжику?

Житомирська місцева прокуратура подала до суду позовну заяву про скасування розпорядження Житомирської облдержадміністрації щодо погодження товариству технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 0,7 га, визнання укладеного лісгоспом договору недійсним та приведення земельної ділянки у попередній стан шляхом знесення споруд.

Наразі господарським судом міста Києва відкрито провадження та призначено справу до розгляду на 14.07.2020.


Місцевою прокуратурою, зважаючи на суспільний резонанс, викликаний господарською діяльністю місцевого заводу та товариства з обмеженою відповідальністю на землях лісового фонду (Богунське лісництво) у с. Довжик Житомирського району, вивчено законність використання лісових ділянок площею 0,7 га вартістю майже 13 млн. грн.

Установлено, що Житомирським лісгоспом, який очолює депутат-порошенківець Житомирської райради Руслан Карчевський, за погодження Житомирської облдержадміністрації, надано право (встановлено сервітут) використання заводом лісових ділянок для проїзду транспорту, облаштування споруд, доріг тощо.
Як наслідок, підприємствами вчинено незаконну вирубку 144 дерев, збудовано дорогу та склад, що використовуються у господарській діяльності з виробництва будівельних сумішей.

Додатково обставини справи. Розпорядженням Житомирської облдержадміністрації від 26.10.2016 погоджено технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки площею 0,7820 га, на яку поширюється право сервітуту, товариству з додатковою відповідальністю для проїзду транспорту за рахунок земель, що перебувають у постійному користуванні ДП «Житомирське лісове господарство, у межах Кам’янської сільської ради Житомирського району.

На підставі зазначеного розпорядження, ДП «Житомирське лісове господарство» укладено з товариством договір (29.11.2016) про встановлення земельного сервітуту безоплатно строком на 49 років.

Відповідно до Договору, товариство (сервітуарій) має право на ділянці облаштовувати проїзд та прохід, встановлювати господарські споруди тощо.
Також, обстеженням 0, 7820 га земельної ділянки, переданої за Актом приймання-передачі, встановлено наявність 415 дерев.

Розпочата товариством господарська діяльність на землях лісового фонду, зокрема, огородження ділянки металевим парканом, її бетонування, незаконна вирубка 144 дерев викликала значний суспільний резонанс та численні скарги місцевих жителів до правоохоронних органів.

Як відомо, мова йде про місце масових розстрілів радянських людей та військовополонених нацистською армією Гітлера та їхніми місцевими прислужниками. Цю оборудку започаткуав ще сумнозвісний голова Житомирської РДА Кулик. Про це редакція газети неодноразово сповіщала своїх читачів. Працівники редакції й особисто брали участь у акціях протесту проти будівництва заводу на людських кістках.

Про все це добре знав керівник Житомирського лісгоспу Р.Карчевський, який у часи правління антинародного кривавого режиму Порошенка, як бачимо, не лише підтримував всі авантюри Петра-офшорника, а й, під шумок, підприємство, яке він очолює, підписало договір сервітуту на 49 років, нанісши значної шкоди землям лісового фонду.

Як відомо, такі “чорні справи”, як правило, мають й корупційну складову. Але на це прокуратура чомусь не звертає уваги.

А за наведені вище багатомільйонні збитки має бути визначений винуватець, який має не лише відшкодувати збитки, а й понести кримінальну відповідальність.

Чи порошенківців влада клоунів шанує?

Іван МАРЧУК


Чи відповість хтось за злочин на  13 мільйонів гривень у Довжику?
dle
Вернуться назад