Сільске життя > Друк > Зареєстровано петицію про ліквідацію "інституту бандеризації"
Сільске життя > Головна, Новини > Зареєстровано петицію про ліквідацію "інституту бандеризації"

Зареєстровано петицію про ліквідацію "інституту бандеризації"


1-10-2019, 08:01. Автор: ivanovskiy2013
Зареєстровано петицію про ліквідацію "інституту бандеризації"
На сайті офісу Президента України опубліковано петицію щодо ліквідації Українського інституту національної пам'яті, який цілком справедливо ще називають “інститутом міжнаціонального розбрату”. В ній, зокрема, говориться:

Статтею 15 Конституції України встановлено, що:

- жодна ідеологія не може визнаватися державою як обов'язкова;

- держава гарантує свободу політичної діяльності, не забороненої Конституцією і законами України.

Однак Український інститут національної пам'яті (УІНП), яким до недавнього часу керував бандерівський псевдоісторик В'ятрович, ПОРУШУЮЧИ вищенаведені вимоги Конституції України, НЕЗАКОННО та НАСИЛЬНО НАВ'ЯЗУЄ Україні і громадянам України тільки БАНДЕРІВСЬКУ ІДЕОЛОГІЮ, яка базується на інтегральному націоналізмі-фашизмі Дмитра Донцова.

Ідеологія фашизму (інтегрального націоналізму) в Україні ЗАБОРОНЕНА Законом України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки".

Тобто УІПН та його керівництво ВЕДУТЬ АНТИКОНСТИТУЦІЙНУ і АНТИЗАКОННУ діяльність проти України та українських громадян, НЕЗАКОННО знищують та фальсифікують історичні документи, спотворюючи реальну історію України, розпалюють міжетнічну, расову та релігійну ворожнечу, розбрат, насильства і війну між громадянами України, посягають на права і свободи людини в Україні.

У зв'язку з вищенаведеним, керуючись статтею 15 Конституції України і Законом України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки",

ПРОШУ
Президента України, який, згідно статті 102 Конституції, є ГАРАНТОМ додержання Конституції, прав і свобод людини і громадянина:

1. ЛІКВІДУВАТИ Український інститут національної пам'яті (УІНП), як осередок фашизму в Україні, який ВЕДЕ АНТИКОНСТИТУЦІЙНУ і АНТИЗАКОННУ діяльність проти України та українських громадян, НЕЗАКОННО знищуює та фальсифікує історичні документи, спотворюючи реальну історію України, розпалює міжетнічну, расову та релігійну ворожнечу, розбрат, насильства і війну між громадянами України, посягає на права і свободи людини в Україні.

2. ПРИТЯГНУТИ В'ятровича та працівників УІНП до відповідальності, встановленої Законом, за АНТИКОНСТИТУЦІЙНУ і АНТИЗАКОННУ діяльність проти України і українських громадян, НЕЗАКОННЕ знищення та фальсифікацію історичних документів, що спотворює реальну історію України, розпалювання міжетнічної, расової та релігійної ворожнечі, розбрату, насильства і війни між громадянами України, посягання на права і свободи людини в Україні.


Перехід на петицію ТУТ


Порошенкові бандерівці - підступні шахраї

Українці знають, що бандерівці і порядність - це речі несумісні. Мало того, що протягом останніх п’яти років вони були вірними псами антинародного кривавого режиму Порошенка та Української греко-католицької церкви з її провокаціями проти істинної православної віри, але вони ще й брали активну участь у маніпулюванні масовою свідомістю, щоб допомагати гаранту-олігарху обкрадати свій народ.

Згадується 2016 рік, коли житомирський мер, бізнесмен-запроданець без крихти совісті у душі, домовившись з місцевими “ахтивістами” та “патріотами”-депутатами про те, що він перейменує вулиці Житомира зі справжніх героїв на кривавих вбивць, у яких руки по лікоть у крові, взамін на підтримку сучасними бандерівцями його бізнесових оборудок.

Вулиці мер-перевертень своїм розпорядженням перейменував. Це тоді вулиці славного Житомира було зганьблено бандеро-шухевицькою мерзотою. До речі, громади Житомирського району до цього не опустилися - жодна сільська вулиця не отримала у назву імена людиноненависників.

Так от, після того ганебного перейменування, на сайті Житомирської міськради була зареєстрована петиція щодо відміни сумнозвісного розпорядження Сухомлина про перейменування вулиць та знесення пам’ятників справжнім героям. Але житомирські бандерівці швидко знайшли вихід: “ахтивісти” та “свідомі патріоти” зареєстрували ще 7 подібних петицій. В результаті житомирян було надурено, голоси розпорошено, а жодна з петицій не отримала потрібної для розгляду кількості голосів.

Шахрайство? Шахрайство - на всі сто, як кажуть.

Цей ганебний факт з історії обласного центру часів правління кривавої хунти Порошенка наведено не випадково, а для підтвердження діяльності бандерівських махінаторів й на всеукраїнському рівні. Бо вище згадана петиція про ліквідацію інституту Вятровича на сайті офісу президента продубльована ще кілька разів.

Впізнаєте шахрайський почерк шахраїв бандерівського гатунку? Ото ж то й воно - що бандерівці й совість, це речі несумісні. Але час відповідальності для них все одно настане. Їхні злочини проти народу України так само не матимуть строку давності, як і діяльність їхніх ідейних пращурів на Волині у 1943-44 роках чи в інших місцях, які вони залляли кров’ю безвинного люду.

Але кожен, хто є справжнім патріотом і дійсно вболіває за світле майбутнє України, той повинен вийти на сайт офісу президента і віддати свій голос за ліквідацію геббельсівського кубла людиноненависницької бандерівської ідеології - Українського інституту нац. пам’яті, цієї відрижки хунти Порошенка та джерела розбрату у нашому суспільстві. Електронну адресу петиції наведено.

Богдан СтріхаЗареєстровано петицію про ліквідацію "інституту бандеризації"

Ось так на батьківщині Бандери його землячки у роки окупації України армією Гітлера проявляли відданість нацистській ідеології. Тоді для нацистів та бандерівців справа закінчилася Нюрнберзьким процесом.
У нинішній Україні все йде до нового процесу - Нюрнберг-2. І кого посадять на лаву підсудних - вже відомо. Житомирських нацистів чекає така ж участь...
dle
Вернуться назад