Сільске життя > Друк > Чи буде створено "південну" ОТГ у Житомирському районі?
Сільске життя > Головна, Новини > Чи буде створено "південну" ОТГ у Житомирському районі?

Чи буде створено "південну" ОТГ у Житомирському районі?


17-12-2016, 08:51. Автор: ivanovskiy2013
Чи буде створено "південну" ОТГ у Житомирському районі?
14 грудня у залі засідань Новогуйвинської селищної ради пройшли громадські слухання з питання утворення Новогуйвинської селищної об’єднаної територіальної громади.

У слуханнях взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Микитюк, голова районної ради Сергій Крутій, депутати районної ради Тетяна Голік та Тетяна Парфентієва, заступник голови селищної ради Олег Паньків, депутати селищної ради, Сінгурівський сільський голова Юрій Прокопець, громадськість. Вела засідання селищний голова Зоя Гончаренко.

Сергій Микитюк, звертаючись до зібрання, розповів про переваги створення об’єднаних громад та їх перспективи. «Якщо ви завершите усі етапи створення ОТГ до 1 травня 2017 року, то з ІІ півріччя новостворена об’єднана громада вступить у прямі міжбюджетні відносини з державою. А це означає, що медична, освітня і додаткова субвенції та 60% ПДФО надходитимуть до бюджету об’єднаної громади», - пояснив Сергій Михайлович. «Додатково підуть кошти з державного бюджету на соціально-економічний розвиток та буде змога залучати кошти на проекти з Державного фонду регіонального розвитку», - підкреслив голова райдержадміністрації.

Сергій Микитюк також відповів на численні питання представників місцевої громади стосовно різних проблем місцевого розвитку.

Після обговорення основного питання порядку денного учасники зборів практично одноголосно прийняли рішення рекомендувати селищній раді ініціювати створення «південної» ОТГ саме з центром у Новогуйвинському та рекомендувати сільським головам усіх 8 сільських рад, які мають увійти до ОТГ, провести відповідну роботу з депутатським корпусом.

Нагадаємо, що проектом створення «південної» ОТГ передбачається входження до неї сіл Вертокиївської, Коднянської, Миролюбівської, Сінгурівської, Головенківської, Троянівської, Руднє-Городищенської сільських рад та трьох селищ Новогуйвинської селищної ради.

Після слухань С. Микитюк та С. Крутій оглянули Новогуйвинську амбулаторію, де нещодавно за кошти з районного бюджету проведено ремонт.

За повідомленням zhytomyr-rda.gov.ua

Чи буде створено "південну" ОТГ у Житомирському районі?
Чи буде створено "південну" ОТГ у Житомирському районі?


dle
Вернуться назад