» » Новогуйвинське: кадри вирішують все


Новогуйвинське: кадри вирішують все

25-11-2021, 21:59
Переглядів 628
Новогуйвинське: кадри вирішують все
Обрано нового секретаря Новогуйвинської селищної ради та заступника голови. Ще одного заступника підготовлено до звільнення.

16 листопада 2021 року відбулося ІІ пленарне засідання 16 сесії 8 скликання Новогуйвинської селищної ради. Сесію скликано згідно розпорядження від 12 листопада 2021 року №194 -ОД. У роботі сесії взяли участь 26 депутатів, на розгляд було винесено 25 питань порядку денного.

На початку ІІ пленарного засідання 16 сесії депутатами розглянуто та одноголосно підтримано питання внесення змін до бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2021 рік, зміну назв загальноосвітніх навчальних закладів та затверджено у новій редакції їх Статути, затверджено передавальні акти позашкільних закладів.
Новогуйвинське: кадри вирішують все

Депутатами заслухано внесення змін до складу комісії з реорганізації комунальних підприємств Новогуйвинської селищної ради шляхом приєднання до КП «Озерне», затверджено передавальні акти комунальних підприємств у зв’язку з їх реорганізацією шляхом приєднання до КП «Озерне» та затверджено статут КП «Озерне» у новій редакції, внесено зміни до рішення 9 сесії 8 скликання щодо передачі майна з балансу Новогуйвинського виробничо житлового ремонтно-експлуатаційного КП на баланс КУ «Новогуйвинська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» селищної ради, а також розглянуто питання щодо вилучення рухомого майна з оперативного управління Сінгурівського навчально-виробничого комбінату, балансу відділу освіти селищної ради та закріплення на праві господарського відання і балансі за КП «Благоустрій громади» селищної ради.

Окрім того на сесійному засіданні депутатським корпусом було підтримано внесення змін до програм затверджених селищною радою, а саме: програма фінансової підтримки КП «Благоустрій громади» Новогуйвинської селищної ради на 2021-2022 роки, та соціально-економічного та культурного розвитку Новогуйвинської територіальної громади на 2021 рік, затверджено протокол електронного аукціону щодо передачі в оренду комунального майна Новогуйвинської селищної ради та затверджено проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Питання відносно заяви секретаря Новогуйвинської селищної ради Віктора Дєньги щодо звільнення його з посади секретаря селищної ради, за результатами таємного голосування, було підтримано більшістю голосів. На посаду секретаря, було внесено лише одну кандидатуру, а саме: Олександра Ловинюка, депутата селищної ради та начальника відділу земельних ресурсів та екології Новогуйвинської селищної ради. За результатами таємного голосування секретарем ради обрано – О. Ловинюка.
Новогуйвинське: кадри вирішують все

х х х х х х х
19 листопада 2021 року відбулося пленарне засідання позачергової 17 сесії 8 скликання Новогуйвинської селищної ради під головуванням новообраного секретаря селищної ради Олександра Ловинюка. У роботі сесії взяли участь 21 депутат. До порядку денного було включено 8 питань.

У ході пленарного засідання депутати підтримали Програму запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на території Новогуйвинської селищної ради на період до 2025 року, внесли зміни до персонального складу виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради та до складу постійної комісії з питань земельних відносин та екології селищної ради.

Окрім того, на сесійному засіданні депутатським корпусом було підтримано внесення змін до бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2021 рік та враховано пропозицію депутатів щодо виділення коштів на поточний ремонт підвісного мосту в с. Троянів, а також спрямовано додатково кошти на стерилізацію тварин в населених пунктах громади.

Депутатами заслухано та не підтримано звіт заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Василя Стаха щодо фінансово-господарської діяльності відділу освіти Новогуйвинської селищної ради.

За результатами зазначеного звіту, до порядку денного сесії було включено питання «Про дострокове припинення повноважень заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Василя Стаха». Цей проект рішення було підтримано більшістю голосів.

Варто додати, що В. Стах за своїми націоналістичними поглядами бандерівця зовсім не вписується у керівний склад Новогуйвинської громади, серед якого панують більш помірковані погляди. Він народився на Гуцульщині, є земляком Бандери і був ідейним керманичем та ініціатором усіх рішень колишньої Житомирської райради щодо бандеризації полісян, за що його нині покійний голова райради та райорганізації "Свобода" С.Крутій і перетягнув до Новогуйвинського. Але, як і передбачала редакція "Сільського життя", його кар'єра у приміській селищній раді виявилася недовгою.

На сесії було розглянуто ще одне кадрове питання.

На посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів, секретарем Новогуйвинської селищної ради Олександром Ловинюком було внесено кандидатуру Віталія Сороки, який є депутатом Житомирської обласної ради, він голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та звʼязку.
Новогуйвинське: кадри вирішують все

Більшістю голосів депутати ради підтримали пропозицію та затвердили Віталія Сороку на посаді заступника селищного голови.


dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...