» » Як змінився рух маршруток у Житомирі


Як змінився рух маршруток у Житомирі

11-10-2021, 06:28
Переглядів 645
Як змінився рух маршруток у Житомирі
Рішенням конкурсного комітету Житомирської міськради з визначення перевізників у Житомирі кілька маршрутів почнуть курсувати по-новому. Основні зміни - повністю нова схема маршруту №3.

«Повністю нова схема автобусного маршруту №3: Крошня-Богунія-Корбутівка через міське кладовище. Змінюється два маршрути, які будуть курсувати до Бориса Тена, це маршрут №11 — Богунія-Івана Сльоти-Бориса Тена. Та №44, який курсував досі до малинського ринку, буде також курсувати до Бориса Тена» — повідомив начальник управління транспорту і зв’язку міськради Костянтин Підпокровний.

Маршрут № 4 тепер буде їздити до обласної дитячої лікарні. А маршрут №10, який курсував до дитячої лікарні, буде ходити до паперової фабрики. У час пік їхати буде до силікатного заводу. Інші маршрути значних змін не зазнають.

Комунальне підприємство обслуговувати буде лише маршрут №23, курсуватиме він як зазвичай. Зміниться лише сам транспорт. Договір уклали на 5 років.
«На 23 маршрут буде задіяно 10 автобусів, на №55 буде задіяно 5 автобусів. Два відповідно в резерві, по кожному на маршруті» — розповів начальник управління транспорту і зв’язку міськради К. Підпокровний.

За тимчасовим договором ТТУ візьметься ще за маршрут №55, він на конкурс взагалі не виставлявся.

«Це раніше фактично діючий 55-й маршрут. Хто пам’ятає, років 10 тому він курсував якраз за цим графіком. Ми його відновлюємо» — додав чиновник міськради. Після того як ТТУ складе графік, необхідний інтервал руху, маршрут №55 може перейти у приватні руки, якщо з’явиться перевізник, в іншому випадку довгостроковий договір укладуть із комунальним підприємством.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...