» » На спорудженні ще однієї амбулаторії вкрали понад 1 млн. грн.


На спорудженні ще однієї амбулаторії вкрали понад 1 млн. грн.

8-10-2021, 20:32
Переглядів 612
На спорудженні ще однієї амбулаторії вкрали понад 1 млн. грн.
За даними слідства облпрокуратури, зловживання з бюджетними коштами скоєно у період грудня 2018 – вересня 2019 року. Підрядник, споруджуючи амбулаторію у с. Нові Вороб’ї у Малинському районі на загальну суму майже 4,4 млн. грн, насправді не виконав значний обсяг робіт та безпідставно вніс до актів відомості про їх виконання на суму понад 1 млн. грн.

Офіційні документи з неправдивими відомостями, за змовою із директором товариства-підрядника, засвідчив своїми підписами і печаткою інженер з технічного нагляду, який здійснював контроль за якістю будівництва. Замовник будівництва – колишній директор департаменту Житомирської облдержадміністрації, у свою чергу, допустив службову недбалість та погодив документи для здійснення оплати.

Наразі їм інкримінують злочини: директору департаменту за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки), директору підрядної організації – за ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України та інженеру технічного нагляду - за ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 та ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 366 КК України (співучасть у заволодінні чужим майном в особливо великих розмірах і службове підроблення). Нагадаємо, що зазначені особи причетні до скоєння кримінальних правопорушень, виявлених під час спорудження інших амбулаторій в області.

Якщо перевірити всі споруджені за бюджетні кошти об'єкти, то, можна не сумніватися, що там виявиться зловживань на сотні мільйонів гривень. Тільки хто цим займеться у "зелену добу", коли більша частина вкрадених коштів корупційним ланцюжком направлена саме до столиці?

До речі, ту саму амбулаторію у Нових Вороб'ях з великою помпою відкрив голова Житомирської ОДА В. Бунечко (на фото) - з відповідною "тріскотнею" про "велике будівництво" у рамках президентської програми "зеленого клоуна", який вже став посміховиськом для всього світу. Амінь.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...