» » Оліївка: реальна підтримка підприємців


Оліївка: реальна підтримка підприємців

18-07-2021, 14:40
Переглядів 242
Оліївка: реальна підтримка підприємців
Вперше в Україні Оліївська сільська рада надаватиме підприємцям, які зареєструються на її території до 31.12.2021, фінансову підтримку на поворотній основі в розмірі 50% від обсягу сплачених у минулому році податків в місцевий бюджет. Таким чином керівництво та депутати громади прагнуть наповнити місцевий бюджет.

Відповідну програму, з ініціативи сільського голови Анатолія Мельниченка, прийняли на черговій сесії. Її мета - поліпшення інвестиційного клімату для підприємств малого та середнього бізнесу.

"Ми постійно думаємо над тим, як збільшити надходження до бюджету, спілкуємося з різними підприємствами, фізичними особами-підприємцями. І зараз виникла ідея, як залучити до співпраці ФОПів, особливо тих, які працюють на 3 групі. Наша пропозиція: підприємець реєструється в нашій громаді і починає сплачувати єдиний податок до місцевого бюджету. Він може звернутися до нас і отримати фінансову підтримку на поворотній основі. Вже є підприємці, готові пристати на таку пропозицію", - презентував програму Оліївський сільський голова.

Це одне з важливих питань, які були прийняті на сесії. Значна частина з них стосувалася дітей та соціально незахищених верств населення. Зокрема, депутат Борис Ткаченко спільно зі старостою Анатолієм Забродським ініціювали встановлення в селі Світин сучасного майданчика для занять Street Workout.

В доповнення до цієї пропозиції сільський голова озвучив план, згідно з яким у кожному селі громади в цьому році має бути встановлений дитячий майданчик.
Також депутати проголосували за придбання путівок до табору в місті Андрушівка на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, згідно Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей".

Планує сільський голова спільно з депутатами і переобладнання дитячого садочка в Оліївці, згідно сучасних вимог. Для цього хочуть зробити прибудову до школи, внаслідок чого оновлений просторий дошкільний заклад зможе прийняти дітей не лише з Оліївки та Піщанки, а й зі Світина і, можливо, з Сонячного.

Торкнулися і болючого питання благоустрою територій. Анатолій Мельниченко повідомив, що, якщо вдасться реалізувати все заплановане, то незабаром сільська рада зможе організувати вивіз сміття з більшою кількістю разів з усієї території громади, зокрема, і нарешті з території колишньої Вільської ОТГ. Над цим питанням працювали давно і, сподіваємося, нарешті спільно вдасться його вирішити.

Оліївка: реальна підтримка підприємців
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...