» » Новини Житомирського району


Новини Житомирського району

13-07-2021, 07:37
Переглядів 267
Новини Житомирського району
Брусилів

2 липня 2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Хомутецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Брусилівської селищної ради. На конкурс подав документи один кандидат. За результатами трьох етапів випробування комісія вирішила рекомендувати селищному голові визнати переможцем конкурсу та призначити на посаду Слюсара Анатолія Миколайовича та укласти із ним контракт терміном на 6 років.


Чуднів

2 липня під керівництвом Чуднівського міського голови Віталія Войтка відбулось засідання виконавчого комітету міської ради. У ході засідання членами виконавчого комітету розглянуто ряд важливих питань, зокрема, про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для Вакуленчуківського селищного комунального підприємства утворено комісію з визначення напрямів та об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Також створено постійно діючу комісію із встановлення факту отруєння бджіл на території громади.


Романів

У патронатну сім’ю жительки селища Романова Волощук Наталії Адамівни, створену на території Романівської селищної ради 15.06.21 року, влаштовано трьох малолітніх дітей Житомирського району, які перебувають у складних життєвих обставинах. Діти перебуватимуть у сім’ї патронатного вихователя на час подолання їх батьками складних життєвих обставин.

х х х х х х х х

На черговій сесії Романівської селищної ради депутати розглянули питання освіти, культури, комунальної власності. Внесли зміни до структури та штатного розпису Романівської селищної ради. Зокрема, скоротили 1 штатну одиницю у відділі земельних відносин та екології, 2 штатні одиниці у фінансовому управлінні, 1 штатну одиницю у відділі організаційної роботи. В цнапі одну штатну одиницю додали.


Курне

Відбулася нарада з старостами та керівниками шкіл Курненської територіальної громади, щодо обговорення етапів та термінів програми трансформації закладів загальної середньої освіти, надалі ця програма буде представлена на розгляд сесії сільської ради.


Любар

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» відділ культури, туризму та організаційно-масової роботи Любарської селищної ради повідомляє, що на посаду директора КЗ «Любарський районний Будинок культури», та на посаду директора КЗ «Любарська центральна районна бібліотека» документи подали кандидати: КЗ «Любарський Будинок культури» - Поліщук Любов Олександрівна; КЗ «Любарська центральна районна бібліотека» - Коржук Юлія Володимирівна.


Попільня

2 липня відбулася шоста сесія Попільнянської селищної ради восьмого скликання. В роботі сесії взяли участь 18 депутатів із 27. Всього було розглянуто 38 питань. Сесії передувала робота депутатів в постійних комісіях. У ході сесії депутати затвердили низку рішень, які регулюють кадрові та майнові відносини, прийняли відповідні рішення з питань, що стосувалися товарно-матеріальних цінностей та питань фінансового характеру, а саме встановили розмір місцевих податків і зборів на 2022 рік, внесли зміни до бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2021рік.

Також на цій сесії селищної ради депутати розглянули ряд земельних питань.


Пулини

У кінці червня в Житомирському державному університеті імені Івана Франка відбулася церемонія нагородження учнівської молоді - переможців та лауреатів обласного конкурсу дитячого малюнка «Кожному мила своя сторона». Серед Переможців конкурсу і наша землячка, випускниця художнього відділу Пулинської школи мистецтв Валерія Рижук.


РАДОМИШЛЬ

2 липня 2021 року було проведено І МІЖГАЛУЗЕВУ СПАРТАКІАДУ РАДОМИШЛЬЩИНИ. І вона пройшла успішно, адже наша громада має колосальний досвід участі в таких заходах і визнана найспортивнішою громадою Житомирщини. Результати загального заліку наступні:

І місце – відділ освіти, молоді та спорту Радомишльської міської ради, ІІ місце – відділ культури та туризму Радомишльської міської ради, ІІІ місце - КМП «Радомишльська лікарня».


Нова Борова

6 липня з робочим візитом до Новоборівської територіальної громади завітали «ревізори» з Європи - представники Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR). У занедбані села їх, звичайно, не возили, а тому ці «експерти» зазначили, що Новоборівська територіальна громада є успішним прикладом децентралізації для наслідування та побажали успішного розвитку і вдалих проєктів.


Черняхів

2 липня відбулась 10 позачергова сесія селищної ради, яку відкрила і вела Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук. На порядок денний було винесено одне питання: про продаж права оренди земельних ділянок. Пояснення надав начальник відділу земельних ресурсів та екології Володимир Кальчук. Присутні депутати одноголосно підтримали даний проект рішення.


Коростишів

2 липня, у приміщенні Житомирської обласної філармонії імені С.Ріхтера відбулися урочистості з нагоди відзначення жінок, яким присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Серед них є і жительки Коростишівської громади: Долгополова Людмила Валеріївна, мати п’ятьох дітей, Павленко Людмила Анатоліївна, мати семи дітей, Павленко Майа Вікторівна, мати 5 дітей.


Високе

На території громади ведуться роботи по реалізації важливих інфраструктурних проектів. Один з них - будівництво дороги Забріддя-Городище протяжністю більше 1,5 кілометри. Роботи виконує ПП"Автомагістраль".dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...