» » Хто очолить Новогуйвинську ОТГ?


Хто очолить Новогуйвинську ОТГ?

4-06-2021, 08:32
Переглядів 1336
Хто очолить Новогуйвинську ОТГ?
Як відомо, 29 травня помер Новогуйвинський сільський голова Сергій Крутій, який був однією з основних осіб знищення колишнього Житомирського району та створення незграбного «циклопа» у вигляді Новогуйвинської ОТГ, до якої силоміць було загнано найбільш небагаті села аж до Глибочка включно.


Про його роль у протистоянні з редакцією газети «Сільське життя», а також про підтримку усіх авантюр влади Порошенка на посадах голів Житомирської райради, РДА та на чолі райорганізації «Свобода» говорити зараз не будемо, бо ж, як відомо, про покійних потрібно говорити або щось добре, або – нічого. Й про вирішення ним земельних питань на території колишнього Житомирського району теж говорити вже не варто, бо, як бачимо, скільки тієї земли не «відкушуй», все одно кожному залишиться лише клаптик на кладовищі розміром один на два метри.

Як повідомив сайт Субота, голова Новогуйвинської ОТГ Сергій Крутій останні роки хворів на рак легенів, намагався лікуватися в Німеччині в приватних клініках у відомих лікарів. Але це не допомогло.

Згідно існуючого законодавства після смерті селищного голови, Верховною Радою України мають бути призначені дострокові вибори селищного голови. Проте цей процес зазвичай займає до півроку і більше. Протягом цього часу виконуючим обов’язки селищного голови є секретар селищної ради. У Новогуйвинській ОТГ чи ТГ це Віктор Дєньга.


Днями сайт zhitomir-online.com вже зробив припущення, хто може очолити Новогуйвинську селищну раду:


Хто стане новим головою
Новогуйвинської ОТГ?


Піджитомирська Новогуйвинська ОТГ є однією із "найапетитніших" в області. Ясна річ, що після смерті колишнього голови Сергія Крутія активізується і загостриться боротьба між різними кланами за владу в ОТГ.

Журналісти сайту Житомир-онлайн намагалися дізнатися, хто претендує на посаду голови Новогуйвинської ОТГ.

Великі шанси має секретар Новогуйвинської ОТГ Віктор Дєньга. Тому його в першу чергу намагатимуться "збити" конкуренти.

Ще один претендент - Тетяна Парфентієва, сестра дружини колишнього нардепа та віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка. Парфентієва - надзвичайно активна, але має дещо негативний шлейф у співпраці з минулою владою.

Доля може посміхнутися відомому активістові Василю Стаху. Стаха добре знають, як борця із несправедливістю, він добре знає Житомирський район і проблеми Новогуйвинської ОТГ.

Ще один з претендентів - Сергій Котвицький - це молодий та енергійний чоловік, якому можуть у роботі допомогти його колишні партнери - брати Черпіцькі.
У бій також може піти "важка артилерія": депутати обласної ради Олександр Чорноморець або Раїса Гула. Обидві ці кандидатури є "важковаговиками", мають величезний політичний та управлінський досвід.

Час та власна активність покаже, хто з кандидатів зможе достукатися до сердець виборців Новогуйвинської ОТГ. Сподіваємось, що життя мешканців Новогуйвинської ОТГ зміниться, якщо не на краще, то хоча б не на гірше...Редакція газети «Сільське життя» не зовсім згодна з наведеним прогнозом відносно майбутнього новогуйвинської влади.

В. Дєньга, хоч і висунутий покійним головою селищної ради на посаду її секретаря, все ж є маловідомою особою як у багатонаселених селищах Новогуйвинське, Гуйва і Озерне, так і для більшості сіл цієї дивовижної за складом громади. Навряд чи йому щось «світить» у передвиборчій боротьбі за посаду селищного голови.

Василь Стах, земляк Степана Бандери з І-Франківщини, який всі роки правління Порошенка, в тому числі на посаді заступника голови райради, публічно називав себе відвертим бандерівцем, і є ним по суті, навряд чи отримає підтримку серед виборців найбільш потужних вище названих селищ, де й зосереджена найбільша частка електорату, який, до того ж, складається з колишніх військових, в тому числі радянських, а тому бандерівця та ще й «чужака» вони навряд чи підтримають.

Тетяна Парфентієва, жителька Новогуйвинського, вже балотувалася на пост селищного голови і отримала «гарбуза» від місцевого люду. А по селам її взагалі мало знають. Тому її перспективи у даній справі дуже туманні. Та й рідство з Зубком навряд чи їй додасть голосів.

Щодо Сергія Котвицького, то потрібно буде його прихильникам докласти багато зусиль та коштів, щоб переконати виборців віддати перевагу саме йому поряд з конкурентами, які також не сидітимуть склавши руки.

Скоріш за все, найбільші шанси очолити новогуйвинську громаду матимуть ті особи, які на останніх виборах склали гідну конкуренцію С. Крутію і пройшли горнило місцевого голосування. Наприклад, той же депутат Мельник чи Нечуйвітер.

Ще більші шанси можуть бути у Раїси Гули. Вона місцева жителька, має величезний управлінський, депутатський досвід та досвід передвиборчої боротьби.
Олександр Чорноморець? Він людина поважна, з досвідом, але його зовсім не знають в селищах та селах Новогуйвинської ОТГ.

Поки що це припущення. Але вже швидко, за публічними акціями та виступами в ЗМІ ми зможемо більш точніше припустити, хто ж братиме участь у гонці за посаду найбільшої територіальної громади області з центром у Новогуйвинському.

У будь-якому випадку, читачі нашої газети, як завжди, будуть в курсі всіх подій.

Будьте з нами, передплачуйте «Сільське життя» на друге півріччя 2021 року до 25 червня.

Іван МАРЧУК
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...