» » Кого привітав Курненський сільський голова?


Кого привітав Курненський сільський голова?

21-05-2021, 12:04
Переглядів 540
Кого привітав Курненський сільський голова?
До редакції газети "Сільське життя" зателефонував" читач з обуренням стосовно привітання на сайті громади Курненського сільського голови Леоніда Корзуна до "Дня пам'яті та примирення" і ще й "Дня перемоги" (на фото).

Те, що Перемогу він написав з малої букви - це, мабуть, вже нормальне явище для курненського сільського керівника, як і те, що він сплів докупи вигаданих вятровичами-мерзотниками "пам'ять та примирення" з Великою Перемогою - для приниження останньої. А те що приліпив до свого фото заборонений в Україні мак з датою 1939-1945 замість 1941-1945 років - це вже звичне явище для сучасних фальсифікаторів історії. Як і те, що у вітанні немає згадки про Велику Вітчизняну війну, про радянських воїнів, які ціною свого життя звільнили світ від нацистської "чуми".

І дивуватися тут немає чому. Бо курненський голова, мабуть, настільки зомбований українськими провладними ЗМІ, що видав бажане за дійсне? Інакше як може людина здорового глузду "вшановувати тих, хто ціною власного життя наближав перемогу над Антигітлерівською коаліцією у Другій світовій війні"? Це що - вшановувати німецько-нацистських агресорів і окупантів та їхніх прихвоснів - бандерівців?

Це що, нова вказівка з Києва, де проплачені "свідомі" історики, за завданням з посольства США, знищують все, що пов'язує нас з Великою Перемогою, яку Радянський Союз, до складу якого входила й Радянська Україна, досяг ціною багатомільйонних людських втрат?

Чи просто сучасні нацистсько-бандерівські пропагандисти вже відверто наказують "низам" вшановувати не радянських воїнів-визволителів, а їхніх ворогів?
Як би там не було, а такого цинічного знущання над нашою історією Україна ще не знала. І якщо у нього є ще совість, то Курненський сільський голова повинен вибачитися за те "вітання" перед земляками та пам'яттю загиблих воїнів-визволителів.

Богдан СТРІХА, silske.org
Кого привітав Курненський сільський голова?

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...