» » Академік Петро Толочко: Бандерівці стирають імена наших героїв з лиця землі


Академік Петро Толочко: Бандерівці стирають імена наших героїв з лиця землі

17-05-2021, 09:12
Переглядів 517
Академік Петро Толочко: Бандерівці стирають імена  наших героїв з лиця землі
В Україні на всіх парах йде кампанія з вихваляння гітлерівських колабораціоністів і забуття легендарних імен радянських визволителів.
Про це в ефірі YouTube-каналу «Перший козацький» заявив відомий український історик і археолог, академік НАН України Петро Толочко.


«Герої Перемоги у нинішній Україні зрівняні зі злочинцями. Більш того, злочинці навіть більше в честі, ніж справжні герої. Ми знаємо, як наші керівники надають імена вулиць бандерівцям, Бандері, Шухевичу, як славлять цей націоналістичний рух, який служив вермахту, служив німецьким нацистам, і забувають наших партизанів, наших героїв.

З назв вулиць зникають назви справжніх героїв. Ковпака, Ватутіна, Жукова, Федорова - замінюють на назви Бандери, Шухевича, Мельника, Коновальця. Це сумно», - сказав Толочко.

При цьому він зазначив абсолютну безвольність нинішнього президента-невдаху України.

«У нас сьогодні президент не відповідає своїй високій посаді - не по Савці свитка. Це велика відповідальність - бути керівником країни. І коли наш президент їде в Польщу, в Освенцим і заявляє, що в трагедії Другої світової війни (він жодного разу не згадав Велику Вітчизняну війну, хоча його дід воював у цій війні) винні однаково СРСР і Німеччина, то для мене це не президент, це маріонетка в руках інших людей.

Він намагається сказати те, що сподобається президенту Польщі, США. Навіщо ти взяв на себе ту ношу, яку ти її не можеш нести за визначенням? У тебе на це не вистачає, ні розумових, ні моральних сил. А займати місце і бути маріонеткою - це ганебно», - підкреслив всесвітньо відомий академік Петро Толочко.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...