» » У Житомирі влада вирішила заробляти на фекаліях


У Житомирі влада вирішила заробляти на фекаліях

12-05-2021, 17:02
Переглядів 1131
У Житомирі влада вирішила заробляти на фекаліях
З 1 травня у Житомирі страйкували асенізатори, які відкачують стоки з каналізаційних ям у приватному секторі. Причина страйку – підвищення ціни на злив рідких побутових відходів.

Про страйк асенізаторних служб Суспільному розповіла житомирянка Софія Дзівінська. Вона проживає у приватному будинку, де немає централізованої каналізації. Натомість у цьому приватному секторі є вигрібна яма, об'ємом 2 кубометри, яку щотижня відкачує спеціалізована техніка.

У присутності журналістів житомирянка зателефонувала представникам асенізаторних служб, які працюють у Житомирі. Під час розмови представники цих служб сказали, що вони страйкують, оскільки комунальне підприємство "Житомирводоканал" підняло ціни на злив стоків, через що ціна за викачку збільшилася в два рази.

Представниця КП "Житомирводоканал" Лариса Продоус говорить, що тариф за водовідведення залишився незмінним, він становить 15 гривень 60 копійок за кубометр, але за новими умовами співпраці між асенізаторами і водоканалом, ціна буде змінюватися залежно від токсичності стічних вод.

"Ці стоки, які скидають перевізники до КП "Житомирводоканал" в стічні води, в рази перевищують всі нормативи, – каже Лариса Продоус. – Тому в будь-якому випадку перевізники мають сплачувати розмір підвищеної плати. КП "Житомирводоканал" разом із перевізниками влаштували ряд зустрічей, свої домовленості водоканал виконав повністю, наразі перевізниками грубо порушуються умови домовленості".

Заступник житомирського міського голови Сергій Кондратюк каже, що за токсичні відходи в будь-якому разі асенізатори будуть платити більшу ціну.
"Шляхи вирішення проблеми прості. Якщо асенізатори платитимуть в трикратному розмірі, то залишається такий тариф, який є, а це близько 15 гривень. Але, коли асенізатор прийде до житомирського водоканалу і буде скидати зі своєї бочки відходи, токсичність яких перевищена в 20 разів, то тариф для нього буде збільшеним у 20 разів, а не в 3 рази", – сказав Сергій Кондратюк.

Варто зазначити, що житомирську міську владу очолює той самий бізнесмен Сухомлин, який, завдяки недосконалому виборчому законодавству, набравши мізер голосів на виборах, знову дорвався до "годівниці", з якої можна збагачуватися за рахунок бюджетних коштів. Та цим авантюристам при владі, мабуть, мало відкатів за виділені кошти (одні ремонти доріг та стадіонів чого варті), у них, як кажуть французи, апетит приходить під час їди.

Бізнесмену Сухомлину вже мало просто літати на власному літаку на Смоківкою, лякаючи завиванням двигуна дітей, тварин та завдаючи клопоту кволим людям похилого віку? Мало дорогих автомобілів та будинків?

Бо ж чим можна пояснити, що голова міськради та його підлеглі вирішили ще й заробити на ... лайні.

Представники "Житомирводоканалу", у ситуації, що склалася навколо вивозу рідких побутових відходів з вигрібних ям житомирян, крайніми роблять асенізаторів. Але ж з них, мов з гуся вода. Їм підняв ціну водоканал, вони відразу підняли ціну клієнтам. Так, за вивіз однієї автоцистерни фекалій вони раніше брали по 300 гривень, зараз вже оголосили про 600 гривень. І що тепер людям робити? Бігати в туалет в міськраду до Сухомлина? Чи вилляти оте лайно йому на східцях?

Скоріш за все напруга після цього "бізнесу" житомирської влади на околицях Житомира лише посилиться і чим все закінчиться - поки невідомо. Але вже Сухомлин та його команда циніків показала себе вже вкотре з найгіршої сторони. Так і хочеться спитати: і коли ви вже "нажретеся" на людських стражданнях?

Підготував Богдан СТРІХА


У Житомирі влада вирішила заробляти на фекаліях
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...