» » Апетити у «газових ненажер» - безмежні


Апетити у «газових ненажер» - безмежні

2-04-2021, 15:15
Переглядів 121
Апетити у «газових ненажер» - безмежні
У Польщі викрили фальсифікації Заходу і України при покупці російського газу


Незалежний польський експерт з енергетики Анджей Щенсняк розповів, як західним постачальникам і їх партнерам в Україні вдавалося роками «прекрасно заробляти» на простих українцях за допомогою «накручування лічильника» і схем «віртуального реверсу» поставок природного газу з Росії.

Автор статті, опублікованій в Mysl Polska, нагадав, як у 2015 році українська влада на чолі з Порошенком почала «з гордістю вважати дні без російського газу».


«Це була повна нісенітниця, оскільки природний газ з Росії до Європи продовжував йти транзитом через Україну, і та брала його з газопроводів, пускаючи на власні потреби. Щоб легалізувати таку систему, придумали «віртуальний реверс», - пояснив Щенсняк.


Він уточнив, що для цього став використовуватися механізм «накручування лічильника» - в натурі брали газ з російського транзиту на території України, а народу «вішалася локшина» про те, що цей газ нібито прийшов у неньку з Європи. У підсумку, як зазначив експерт, українці продовжили отримувати російської газ, однак вже за європейськими цінами.


«Від порівняння українських цін і цін на європейських біржах захоплювало дух» - пише автор статті.


Увесь імпортований в Україну газ був російським, але «вершки» знімала «цивілізована Еуропа» та порошенкова хунта. «І все це за рахунок простих українців, які стали набагато більше платити за газ і опалення», - зауважив публіцист, підкресливши, що західним постачальникам і їх партнерам в Україні вдалося прекрасно заробляти за простою схемою.

Нагадаємо, в січні керівник молодіжного крила партії «Опозиційна платформа - За життя» Артем Марчевський розповів про «аферу століття» з поставками російського газу на Україну. Але наші «доблесні правоохоронці» та численні, створені за вказівками з Еуропи та США, антикорупційні структури на це ніяк не прореагували. І зрозуміло чому – вони проти київської влади бариг та їхніх закордонних господарів не працюють. А тому численні корупційні схеми в Україні як процвітали, так і процвітають.

На початку року співголова парламентської фракції «Опозиційна платформа - За життя» Юрій Бойко закликав владу України підписати прямі договори з російським Газпромом, щоб продавати газ населенню на значно дешевше. Відзначимо, що з листопада 2020 року в Україні підвищили ціну на газ для населення на 35%. Але його ніхто не послухав. Велика авантюра еуропейсько-української влади продовжується. І немає в Україні сили, яка б її здолала. Слава Україні!


ГАЗОВА АВАНТЮРА ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

ТОВ "Житомиргаз Збут" інформує про ціну на природний газ для населення з 1 квітня 2021 року

Побутові клієнти ТОВ "Житомиргаз Збут" вже кілька місяців споживають газ за стабільною ціною. Компанія продовжуватиме здійснювати постачання природного газу для населення і з 1 квітня 2021 року за ціною 6,99 грн за кубометр, що дорівнює 0,6594339 грн/кВт*год.

Для усіх учасників ринку природного газу дуже важливо стабільно закінчити поточний опалювальний сезон. Однією із запорук стабільного газопостачання є вчасний розрахунок за спожитий газ. Будь ласка, сплачуйте за природний газ вчасно.

На жаль, ситуація на європейських біржах залишається нестабільною – після нетривалого зниження ціна газу знов почала зростати. Виходячи з останніх світових тенденцій аналітики прогнозують, що очікуване літнє зниження вартості блакитного палива може взагалі не відбутися.

Для того, щоб застрахувати своїх клієнтів від цінових коливань, ТОВ «Житомиргаз Збут» готує для них особливий продукт – річний контракт на газ з фіксованою ціною. Його запровадження очікується вже з 1 травня цього року.

Річний контракт — це страховка для споживачів від цінових коливань і гарантія стабільної ціни впродовж року.

Більш детально про переваги річного контракту читайте у наших наступних повідомленнях на сайті ТОВ «Житомиргаз Збут».І при цьому ...

Річна зарплата голови правління АТ «Житомиргаз» перевалила за 3 мільйони гривень.

Як повідомляє Житомир.інфо, зарплата голови правління акціонерного товариства «Оператор газорозподільних систем «Житомиргаз» Валентина Ющенка за 2020 рік становила 3 млн. 041 тис. 427 грн.

Інформація розміщена в декларації його дружини, яка працює в управлінні ДСНС у Полтавській області.

У 2020 році подружжя стало власником п’яти земельних ділянок в селі Тетерівка Житомирського району: Валентину Ющенку належить одна ділянка площею 719 кв.м, Олесі Ющенко – чотири, сумарною площею 2813 кв.м.

Нагадаємо, зарплата Валентина Ющенка за 2018 рік становила 2 млн. 294 тис. 913 грн, за 2019 рік – 2 млн. 886 тис. 995 грн.

Водночас пресслужба акціонерного товариства повідомляла, що 2019 рік став черговим збитковим роком для компанії «Житомиргаз»: чистий ЗБИТОК становив більш ніж 400 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ!

Звичайно, коли у голови облгазу річна зарплата у більш ніж 3 мільйони гривень, у його заступників – теж не набагато менші, та й у численних дармоїдів з числа управлінського апарату (кумів, братів, сватів, родичів, коханок) ці зарплати, порівняно з «простим» українцем - величезні, то й збитки у «Житомиргазу» будуть відповідними. І це при тому, що, як повідомлялося на початку цієї публікації, ми платимо величезні гроші за «еуропейсько-українську» авантюру з російським газом. І, якщо мовчатимемо, то платитимемо ще більше. Бо ж, як бачимо, апетити у цих «газових ненажер» - безмежні.

Підготував Богдан СТРІХА
Апетити у «газових ненажер» - безмежні
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...