» » Що вирішила Житомирська районна рада


Що вирішила Житомирська районна рада

27-01-2021, 07:44
Переглядів 531
Що вирішила Житомирська районна рада
26 січня 2021 року відбулося засідання 5 позачергової сесії Житомирської районної ради VIII скликання. Під керівництвом голови Житомирської райради Олександра Блощинського та його заступника Володимира Палія народними обранцями розглянуто 15 питань порядку денного.
42 із 54 депутатів зібралися аби ухвалити рішення нагальних питань.


Засідання розпочалося із затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, які були розглянуті на засіданнях постійних комісій, і проголосовані без обговорень.

Більш детальніше зупинилися на питанні, що стосується бюджету. Відтак начальних управління фінансів Житомирської райдержадміністрації Наталія Ходоровська поінформувала присутніх про внесення змін до районного бюджету на 2021 рік. За словами Наталії Володимирівни у бюджеті районної ради бракує коштів на виплату заробітної плати працівникам, розрахунки за енергоносії, інші витрати, а тому у запропонованому проєкті змін до районного бюджету передбачається збільшення обсягу видаткової частини. Як пояснила пані Наталія, це стане можливим, якщо спрямувати додаткові кошти за рахунок вільного залишку загального фонду районного бюджету на 1 січня 2021 року у загальній сумі 8 млн. 274 тис. грн. Нагадаємо, що затверджений бюджет на 2021 рік складає всього-на-всього - 55,5 тис.грн.

Депутатів цікавило за рахунок яких коштів та від яких громад з’явилися вільні залишки у бюджеті? Основна сума, а це майже 21 млн. грн., кошти від перевиконання бюджету Житомирського району станом на кінець 2020 року. Також, на сьогоднішній день свої залишкові кошти до загального фонду новоствореного Житомирського району вже надіслали чотири приєднані райони: Андрушівський, Брусилівський, Попільнянський та Пулинський. А це - понад 3 мільйони гривень. Надходження очікують ще від семи районів, але у якому обсязі – поки не відомо.

У ході сесії затвердили звіти про виконання районних бюджетів Романівського, Хорошівського та Коростишівського районів.

Більшістю депутатів проголосовано за передачу майна закладів освіти до комунальної власності Новогуйвинської селищної ради та Глибочицької сільської ради.

Під час розгляду питання про внесення змін до рішення районної ради «Про реорганізацію районних рад шляхом приєднання до Житомирської райради» депутатами Тарасом Собком та Віталієм Жалінським висунуто власні кандидатури до складу членів Комісії з реорганізації Радомишльської районної ради, аби поновити склад ліквідаційної комісії, з якої відповідно вийшло попередньо два члени. Таку пропозицію народні обранці підтримали одноголосно.

На завершення заслухали директора Комунальної установи «Трудовий архів» Житомирської райради Валерія Клименка. Мова йшла про подальшу долю цієї установи. Як відзначив пан Валерій, питання складне, адже все як завжди, залежить від фінансування. Аби робота була планомірною, а архів продовжував надавати свої послуги у повному обсязі, директор вже звернувся до усіх голів шести об'єднаних громад району. Підтримки також попросив і в районній раді. Тож, усі, до кого звернувся, - погодилися на співпрацю. Наразі ведуться перемовини з Тетерівською ОТГ, де також мають намір надати допомогу.

Чи надійде обіцяне фінансування від громад і як буде побудована робота надалі, - про це в кінці кварталу голова райради Олександр Блощинський та депутатський корпус попросили прозвітувати її керівника.

Світлана Яременко
Що вирішила Житомирська районна рада
Що вирішила Житомирська районна рада
Що вирішила Житомирська районна рада
Що вирішила Житомирська районна рада
Що вирішила Житомирська районна рада
Що вирішила Житомирська районна рада
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...