» » Проти геноциду народу України американськими маріонетками!


Проти геноциду народу України американськими маріонетками!

13-01-2021, 13:01
Переглядів 179
Проти геноциду народу України американськими маріонетками!

Обурені житомиряни перекрили Київське шосе – протестуючи проти підвищення владою «зелених клоунів» тарифів на комунальні послуги

13 січня біля житомирської школи №10, що на Київському шосе, близько 10:00 год. зібралися жителі обласного центру з наміром перекривати трасу, протестуючи проти підвищення тарифів на комунальні послуги.

Люди тримали в руках плакати з написами: «Ви що, хочете нас в могилу загнати?», «Сухомлин, мы требуем отменить поднятые тарифы на воду и на проезд», «Скільки можна красти наші гроші?», «Будьте людьми, а не упирями» тощо. Вони виражали гнів народу проти реального геноциду народу України, який цілеспрямовано проводить влада «зелених мерзотників», яка сліпо виконує всі вказівки з посольства США та МВФ, а також є вірним продовжувачем усіх ганебних справ антинародного кривавого режиму Порошенка.

Близько 10:30 год. люди вийшли на трасу. Однак, поки організовувався мітинг, поліція пустила автотранспорт в об'їзд – по вулиці Саєнка. Тож люди перекрили й перехрестя Київського шосе та вулиці Саєнка, а також вулицю Параджанова.

Активіст Сергій Ткачук, один з організаторів протесту, запросив на мітинг голову Житомирської облдержадміністрації Віталія Бунечка та мера Сергія Сухомлина. Ткачук зазначив: якщо голова ОДА та мер не прибудуть на місце протягом 10 хвилин, люди вирушать до авто- та залізничного вокзалу та повністю перекриють виїзд з міста.

Близько 10:40 год. на місце прибув заступник міського голови Сергій Кондратюк, дещо раніше приїхав заступник голови обласної ради Володимир Ширма.
Затим протестанти, застопоривши рух транспорту, через київський міст вирушили в бік автовокзалу, де й закінчили свою акцію.

Варто відзначити, що збурення громадян України проти антинародної діяльності нинішньої влади соросівсько-порошенківських авантюристів невпинно зростає. І дана акція громадської непокори, без сумніву, не остання. Навпаки, за всіма прогнозами, невдоволення народу досягне такого рівня, що правлінню головного «зеленого клоуна» України настане ганебний кінець.

Тарас Сріблястий

Проти геноциду народу України американськими маріонетками!
Проти геноциду народу України американськими маріонетками!
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...