» » Пройшла вже третя сесія Житомирської районної ради


Пройшла вже третя сесія Житомирської районної ради

29-12-2020, 14:08
Переглядів 411
Пройшла вже третя сесія Житомирської районної ради
За майже місяць роботи нового складу Житомирської районної ради 28 грудня депутати зібралися вже на третю сесію. Питань цього разу було не багато. У переважній більшості вони стосувалися передачі установчих та майнових прав колишнього (адміністративно) Житомирського району на баланс об’єднаних громад, що утворилися на цій території. Кому і що «перепало», коротко в нашому матеріалі.

З огляду на те, що з 1 січня районний відділ освіти ліквідовано, то згідно законодавства про місцеве самоврядування усі заклади освіти мають бути передані на баланси відповідних ОТГ. Таким чином, рішенням сесії було затверджено передавальні акти щодо передачі до комунальної власності

Березівської сільської ради майна закладів освіти (основних та неосновних засобів, матеріальних цінностей та іншого майна) Березівської, Барашівської, Василівської, Іванівської, Садківської, Черемошнянської, Дубовецької шкіл та КУ «Дитячо-юнацький клуб фізичної підготовки «Орбіта»;

до Глибочицької сільської ради майно Опорного навчального закладу «Левківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

до Новогуйвинської майно Новогуйвинської та Озерянської гімназій, Вертокиївської, Сінгурівської, Троянівської, Глибочанської, Головенківської, Озерянківської, Пряжівської, Руднє-Городищенської та Гуйвинської загальноосвітніх шкіл. А ще майно закладів позашкільної освіти: «Центру допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання», «Станції юних натуралістів», «Центру дитячої та юнацької творчості» та майно Інклюзивно-ресурсного центру.

До Станишівської сільради передали майно Опорного навчального закладу «Коднянська ЗОШ І-ІІІ ст.» та «Миролюбівської філії Коднянської ЗОШ».

А Тетерівській сільраді передано майно обох шкіл, що у Високій Печі.

Окремо розглядалося питання та було прийняте рішення про передачу прав засновника та майна у комунальну власність Станишівської сільської ради — Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. Андрушівського району та ФАПу, так як Андрушівський район ліквідовано, а с. Іванків увійшло до складу вищезгаданої ОТГ. Відійшло до Станишівської громади також права і майно, закріплене за «Територіальним стоматологічним об’єднанням Житомирської райради».

Права засновника разом із закріпленими за ним рухомим, індивідуальним та іншим майном, основними засобами, нематеріальними активами, фондами та цінностями, правами та обов’язками ще одного об’єкту сфери медицини — КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради», — були в цей день передані на баланс Новогуйвинської селищної ради. Щоправда, вдалося це зробити лише «з другої спроби», після того, як головний лікар Центру Геннадій Горбенко пролив світло на ситуацію: «Центр первинної допомоги, це установа, яка має, перш за все, організаційну функцію. Вона об’єднує заклади, які безпосередньо надають первинну медичну допомогу, тобто амбулаторії, ФАПи та інше. Це не є установа, яка надає сама медичну допомогу, а лише здійснює методичну та контрольну функції. Варто наголосити, що ми знаходимося в орендованому приміщенні, майна і власних приміщень у нас немає. Амбулаторії та ФАПи, згідно рішень сесії, ми передаємо на ті ОТГ, на території яких вони розташовані з майном включно. Все, що нам потрібно для продовження своєї роботи, це договір оренди».

Питання про передачу майна ліквідованого Терцентру, що «наробило шуму» під час попередньої, другої, сесії, теж вирішили в порядку голосування цього разу. Так, з метою раціонального використання майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району, депутати прийняли рішення вилучити із оперативного управління Територіального центру соціального обслуговування громадян об’єкт нерухомого майна, а саме громадський будинок з господарськими будівлями та спорудами, що в Житомирі по вул. Бориса Тена, 16 та інше закріплене майно та закріпити його на балансі Житомирської районної ради.

Затвердили депутати рішенням сесії і нову чисельність та структуру виконавчого апарату Житомирської районної ради, попередньо визнавши такими, що втратили чинність відповідні рішення сьомого скликання десяти районних рад, які увійшли до новоствореного Житомирського району. Таким чином в районній раді лишилося 23 штатні одиниці: голова, заступник, керуючий справами, радник та три відділи: - з юридичних питань, кадрового забезпечення та комунальної власності; - організаційний та - фінансово-господарський.

На цьому головуючий О. Блощинський та голова РДА Ю. Оханський подякували депутатам за плідну роботу, і з найкращими побажаннями до новорічно-різдвяних свят завершили роботу останньої в 2020 році сесії.
Пройшла вже третя сесія Житомирської районної ради
Пройшла вже третя сесія Житомирської районної ради
Пройшла вже третя сесія Житомирської районної ради
Пройшла вже третя сесія Житомирської районної ради
Пройшла вже третя сесія Житомирської районної ради
Пройшла вже третя сесія Житомирської районної ради

Альона ДЕНИСЮК
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...