» » Ганебний кінець ганебної Житомирської райради


Ганебний кінець ганебної Житомирської райради

26-11-2020, 11:55
Переглядів 471
Ганебний кінець ганебної Житомирської райради
24 листопада 2020 року відбулось засідання 37 (позачергової) сесії Житомирської районної ради 7 скликання. Так закінчилася каденція найгіршого за всю історію Житомирського району “районного парламенту”, який розтрощив район у нинішніх межах і кинув його на поталу “реформаторам”-мерзотникам, які за завданням з американського посольства перетворили Україну на колоніальну територію-жебрачку.

Газета “Сільське життя” неодноразово інформувала читачів про плату, яку мало отримати за таку позицію керівництво Житомирської райради бандерівського гатунку, яке підтримувало всі злочини проти народу кривавого антинародного режиму Порошенка-Зеленського.

Бо ж, ще у ті роки голова Житомирської райради “свободівець” Сергій Крутій відверто відстоював план щодо створення Новогуйвинської ОТГ та не приховував задумів щодо її очолення.

Варто зазначити, що С.Крутій досконало володіє медодами отримання потрібної кількості голосів на місцевих виборах. Це показало голосування у 2010 та 2015 роках. І на останніх виборах Сергій Григорович показав у цьому свою майстерність - пройшов на посаду селищного голови “зі скрипом”, але - пройшов!

Отримавши лише 934 голоси з 17 тисяч виборців у цій новоствореній ОТГ і набравши лише 14,93% голосів з усієї кількості проголосувавших за кандидатів на цю посаду. Напругу цієї боротьби варто відзначити тим, що від найближчого переслідувача його відокремило ... лише 0,93%!!

Але ж у нашій найбільш “демократичній” американській колонії це також вважається перемогою. Тим більше, якщо кандидат так вислужувався на минулій посаді перед цією проамериканською владою, що сіє хаос, розбрат та міжконфесійне протистояння у повністю морально деградованій Україні. Ні низька явка виборців, коли вони “ногами” голосують проти політичних авантюр цієї мерзотної влади, ні мала кількість отриманих голосів, до уваги не беруться - такі реалії на шляху “євроінтеграції” цієї “рахітичної” держави.

Та все це, як то кажуть - лірика. Як би там не було, а Сергій Крутій є законно обраним Новогуйвинським селищним головою.

Тому інтереси цього “зліпленого” владою всупереч будь-яким нормам демократії новоутворення є й інтересами новообраного голови. Власні це інтереси чи громадські - це також не має особливого значення. Тим більше, коли українське законодавство так “розмите”, що, де власні інтереси, а де громадські - не розбереш.

Варто звернути увагу на тому, що, досягши мети в Новогуйвинській ОТГ, С. Крутій не забув і про важелі впливу на колишній посаді - голови Житомирської райради.

Коли стало відомо, хто переміг у голосуванні за “булаву влади” у Новогуйвинському, відбулася і ПОЗАЧЕРГОВА сесія Житомирської районої ради, на якій ЧОМУСЬ депутати погодили передачу прав засновника та передачу майна у комунальну власність саме Новогуйвинській селищній раді Житомирського району – КЗ «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Новогуйвинська музична школа», КЗ «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Сінгурівська музична школа», ПЗО «Сінгурівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат», КЗ «Районний будинок культури» (ласий шматочок), КНП «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» (найбільш ласий шмат) та КЗ «Центральна районна бібліотека» Житомирської районної ради.

Чому такий “шмат добра”, що був у власності громад усього Житомирського району дістався саме Новогуйвинській ОТГ - вгадайте з трьох разів.

Чомусь про інші ОТГ ніхто не згадав. Як не звернули увагу на цю дивину ні самі депутати райради, з якими завжди вмів “працювати” її очільник, ні різні “політичні партії” та “громадські організації”, які мають контролювати владу в інтересах народу, ні наші “доблесні” “правоохоронці”, які, як відомо, “реформовані” заїжджими грузинами за американськими стандартами.

Але ж і тут Сергій Крутій нібито ні до чого - він же за віком знаходиться на самоізоляції (що, однак не завадило йому балотуватися на селищного голову), а тому підготовку до сесії та саму сесію провів його заступник Василь Стах - вірний підручний у справі бандеризації Житомирського району у часи правління кривавого антинародного режиму Пороха-мерзотника.

Та й чимало депутатів ради роздерибаненого Житомирського району також отримали мандати саме Новогуйвинської селищної ради і знову будуть працювати під орудою Сергія Григоровича - Голік, Гребенюк, Дєньга, Котвицький, Лихотворик, Медведюк, Михайлов, Парфентієва, Попов.

Необхідно відзначити, що підозрілим у цій справі є й те, що рішення про передачу майна Новогуйвинській ОТГ було прийнято саме за тієї кількості депутатів, що була потрібна для прийняття цього рішення - були присутні лише 19 депутатів з 36-ти. Але, як кажуть, необхідний кворум був. Усе “чисто” - не підкопатися.

Наостанок невеличке припущення. Скоріш за все (якщо не припускати цілком неймовірне, що вірний соратник Сергія Крутія - Василь Стах, який провів те засідання райради, зможе стати головою чи заступником голови новообраної Житомирської райради), то цілком ймовірно він стане ... заступником Сергія Крутія у Новогуйвинській селищній раді?

Ось так закінчила своє ганебне існування Житомирська районна рада сьомого скликання. А як вона буде працювати у новому статусі - читачі “Сільського життя” будуть проінформовані вчасно. Як і про діяльність Новогуйвинської селищної ради. Передплачуйте “районку” - не пошкодуєте.

Богдан СТРІХАДо теми


Житомирську ЦРЛ передадуть Новогуйвинській ОТГ. Жителі громади обурюються


Житомирську багатопрофільну опорну лікарню Житомирського району передадуть з балансу районної ради на баланс Новогуйвинської ОТГ. Таке рішення прийняли 24 листопада депутати Житомирської райради. Ініціатива відзразу ж отримала резонанс у соцмережах серед жителів громади.

«Тепер рада нового скликання має ухвалити рішення про прийняття на баланс Новогуйвинської селищної ради районної лікарні. Однозначно це не має бути на першій сесії, і однозначно має бути попереднє оприлюднення проекту рішення, а по-доброму, ще й громадське обговорення», – написала на сторінці «Новогуйвинське-Озерне-Гуйва» жителька Новогуйвинського Тетяна Кухарська.

Її земляк Андрій Казачков у коментарях зазначив: «Нащо нам цей тягар? І так проблем вистачає».

У той же час у Житомирській районній раді таке рішення вважають єдиним прийнятним. Про це у коментарі «Вголос.Zt» сказав заступник голови районної ради Василь Стах.

«Область вимагає від нас передати лікарню на об’єднані територіальні громади. Інакше з нового року персонал не матиме зарплати», – сказав Стах.

За його словами, на адресу районної ради надійшов лист від лікарні з проханням передати її на баланс саме Новогуйвинської ОТГ. Адже ця громада є єдиною, яка спроможна утримувати медичний заклад.

У районній раді додають, що рішення щодо подальшої долі лікарні мають прийняти депутати Новогуйвинської селищної ради нового скликання.

«Попередньо спілкувалися із деякими з новообраних депутатів та новим головою ОТГ (колишнім головою Житомирської райради — ред.) Сергієм Крутієм. І вони дали згоду», – додав заступник голови райради.

Нагадаємо, що депутати Житомирської районної ради прийняли рішення зареєструвати ЦРЛ, яка знаходиться у Станишівці, у Троянові. Керівником Житомирської ЦРЛ у 2016-му році став в. о. її керівника, екс-депутат Житомирської обласної ради і однопартієць екс-голови райради Тарас Собко.

Вголос.Zt

Ганебний кінець ганебної Житомирської райради
Ганебний кінець ганебної Житомирської райради
Ганебний кінець ганебної Житомирської райради
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...