» » Головою Березівської ОТГ обрано Михайла Яромова


Головою Березівської ОТГ обрано Михайла Яромова

2-11-2020, 10:37
Переглядів 1068
Головою Березівської ОТГ обрано Михайла Яромова
25 жовтня відбулися вибори сільського голови у новоствореній Березівській ОТГ, до складу якої "зелена команда" включила села колишніх Іванівської, Садківської, Березівської, Василівської та Заможненської сільрад.

У передвиборчій боротьбі переміг нинішній Садківський сільський голова Михайло Яромов. А ініціатор створення цього новоутворення - нинішній Березівський сільський голова Сергій Чернуха, за результатами підрахунку голосів, на другому місці.

Варто зазначити, що вотум довіри від населення М. Яромов отримав цілком заслуженно, оскільки лише за одну каденцію сільського голови він перетворив села Садки та Вигода у зразково-показові сільські громади.

Про ті кардинальні зміни газета "Сільське життя" неодноразово сповіщала громадськість Житомирського району, а її редакцією Михайло Валентинович визнавався і "Людиною року" і "Кращим сільським головою".

Редакція газети "Сільське життя" та сайту щиро вітають Михайла Валентиновича з обранням на нову посаду та бажають йому нових значних досягнень на ній.х х х х х х х


Як повідомляла раніше газета "Сільське життя", за попередньою інформацією, яку редакція отримала з першоджерел ще до офіційних оголошень результатів голосувань виборчими комісіями, у Житомирському районі обрано голів ОТГ:

Глибочицької - Сергій Сокальський, Оліївської - Анатолій Мельниченко, Новогуйвинської - Сергій Крутій, Тетерівської - Валентина Ільницька, Станишівської - Юрій Матвійчук.

Редакція вітає посадовців!
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...