» » Пожежа у Гаю: горіла ферма


Пожежа у Гаю: горіла ферма

11-08-2020, 20:14
Переглядів 186
Пожежа у Гаю: горіла ферма
31 липня о 22:28 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в с. Гай Р.-Городищенської сільради Житомирського району, в приміщенні ферми місцевого ТОВ.

На момент прибуття відділення рятувальників 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини вогнем було охоплено дерев’яну покрівлю споруди на площі 700 кв.м.
Оцінивши обстановку, керівник гасіння пожежі прийняв рішення про залучення додаткових сил та засобів.Гасіння ускладнювалося тим, що всередині зберігалася велика кількість сіна, і пожежа швидко набирала обертів.

За попередньою інформацією, в кошарі перебувало 109 голів малої рогатої худоби (кіз та козенят). Тому рятувальники одночасно з гасінням вживали заходів щодо порятунку решти худоби, більшість якої до прибуття підрозділів ДСНС працівники ферми встигли вивести.

Пожежу локалізовано о 00:55 на площі 700 кв.м., до 05:50 тривала ліквідація. Вогнем пошкоджено перекриття, внутрішнє оздоблення та дах, знищено 15 т сіна та близько 3 десятків козенят. Кількість врятованого поголів’я поки що встановлюється. Загалом до ліквідації пожежі залучалися 15 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки.


Ось що з цього приводу повідомив сайт Житомирської РДА:


31.07.2020 року, орієнтовно о 21 год. 45 хв. виникла пожежа в приміщенні будівлі корівника ТОВ «Мила кізонька Гай» в c. Гай, Житомирського району.

О 22 год. 28 хв. до оперативно-диспечерської служби Управління ДСНС України у Житомирській області від працівниці ТОВ «Мила кізонька Гай» надійшла інформація про пожежу.

Осередок виникнення пожежі знаходився в приміщенні будівлі корівника внаслідок чого загинула частина поголів’я кіз.

Причина пожежі – встановлюється.

Внаслідок пожежі знищено: солома – 7т, сіно – 8т, покрівля будівлі корівника розміром 100х40 м., мала рогата худоба (кози) – 27 голів. Матеріальні збитки по пожежі встановлюються. Під час пожежі загиблих та травмованих не виявлено.

Генеральним директором ТОВ «Мила кізонька Гай» є Святина Олег Андрійович. Даний об’єкт не знаходився на обліку Житомирського районного відділу управління ДСНС України в Житомирській області. Декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки не подавав.

Суб’єкт господарювання ТОВ «Мила кізонька Гай» належить до середнього ступеню прийнятного ризику та не використовує спрощену систему оподаткування. Розпочав свою діяльність з 2017 року.

Нагадуємо, що відповідно до положень Закону України «Про пожежну безпеку», Правила пожежної безпеки є обов’язковими для виконання всіма громадянами, адже наслідки від пожежі можуть занадто дорого коштувати і підприємствам, і населенню, і довкіллю.
Пожежа у Гаю: горіла ферма
Пожежа у Гаю: горіла ферма
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...