» » “Клоунада” наближається до фіаско


“Клоунада” наближається до фіаско

26-06-2020, 17:48
Переглядів 156
“Клоунада” наближається до фіаско
Рейтинги Зеленського та “Слуг народу” стрімко падають


Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) оприлюднив свіжі дані опитуванняСтавлення громадян України до розпаду СРСР

Навіть попри три десятиліття цілеспрямованої антирадянської пропаганди, третина громадян України (33,5%) шкодують про розпад СРСР.

І це при тому, що молодші 30-річного віку українці взагалі не жили у соціалістичному суспільстві, а 40-річним було лише 10 років, коли авантюристи розвалили Радянський Союз. Тобто ця категорія співвітчизників навряд чи може порівнювати, що було колись і що маємо зараз. А от абсолютна більшість українців, які у свідомому віці жили у СРСР, шкодує про його розпад. Бо ж, немає чим гордитися у "незалежній" Україні, колонізованій американцями.

При цьому, 35% респондентів вважають, що перебування України в СРСР принесло їй більше користі. Ще 25,5% респондентів вибрали варіант "важко сказати напевно, чого було більше". А ось на шкоду від СРСР вірять лише 28% респондентів - в основному українців-западенців, які до 1918 року були у складі Австро-Угорської імперії, до 1939 року були громадянами Польщі, а за віросповідуванням це, в основному, греко-католики (уніати).

Та й незрозуміло, яка шкода була Україні від Радянського Союзу, де були зібрані воєдино всі землі території нинішньої держави, створена повноцінна державна структура, сьома за могутністю економіка в Європі, третій у світі ракетно-ядерний потенціал, а соціальне забезпечення громадян було найвищим у світі!

Скоріш за все, відповідь про шкоду Україні від СРСР у западенців-українців-уніатів, прихильників та земляків Бандери, грунтується на їхньому русофобстві, ненависті до усього російського, що ідеологічно та фінансово забезпечується з посольств США та американських сателітів.Про заборону російських соцмереж

Попри шестирічну антиросійську істерію кривавого антинародного режиму Порошенка-Зеленського, половина українців вважають помилкою заборону російських соціальних мереж на території України.

Так, 50% українців вважають помилкою заборону російських соціальних мереж і те, що це призводить до обмеження прав громадян. 14% опитаних - не визначилися, тобто також не виявили негативного ставлення. І лише 36% респондентів вважають це необхідним кроком для захисту держави.

Всі заборони є грубим порушенням прав людини на спілкування та свободу слова і протирічать “європейським цінностям”, але “цивілізована” Європа цього просто “не помічає”, постійно втрачаючи свій авторитет в світі.


Партійні вподобання

Якби вибори до Верховної Ради України відбувалися в середині травня, то за Слугу народу проголосували б лише 31,2% українців, тобто рейтинг "зелених" продовжує падати. А от за "Опозиційну платформу-За життя" (Юрій Бойко, Вадим Рабинович, Віктор Медведчук) - було б віддано 17,4% голосів, що засвідчує суттєве зростання симпатиків цієї політсили.

Через кволу діяльність "Батьківщини", яка набирає лише 8,9% голосів, третє місце посідає ЄС, партія порохоботів, з результатом 14,8%.

Далі йдуть: 3,9% - "Партія Шарія", 3,6% - партія "Голос", 3,5% - партія "Сила і Честь", 3,1% - Радикальна партія Олега Ляшка, 2,8% - партія "Громадянська позиція", 2,7% - партія "Опозиційний блок", 2% - партія "Свобода", 2,6% - партія "Українська стратегія";
2,4% - інші партії.


Опитування проводилося з 14 по 17 травня 2020 року методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів серед дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, що тимчасово не контролюються владою України - АР Крим, окремі райони Донецької і Луганської областей. В ході опитування проведено 2000 інтерв'ю. Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% - для показників близьких до 25%, 1,4% - для показників близьких до 10%.

Джерело: 112.ua


Довіра до Зеленського обвалилася до критичних показників

Баланс довіри до президента України Володимира Зеленського, тобто різниця між часткою тих, хто довіряє і які не довіряють, впав до мінус 8,9%.
Про це свідчать результати соцопитування, проведеного Українським інститутом соціальних досліджень ім. А. Яременка.

У травні 2019 року баланс довіри становив 34,1%, в листопаді 2019 року - 35,6%, в грудні - 31,5%. У січні 2020 року його впав до 10,1% в березні опустився до нуля, в травні 2020 року - до мінус 8%, а в червні 2020 року - до мінус 8,9%.

При цьому частка тих, хто вважає за необхідне проведення дострокових президентських виборів, зросла з 16,8% в грудні 2019 року до 26,9% в червні 2020 року. Частка тих, хто підтримав би дострокові вибори до Верховної Ради, також зросла - з 22,7% в грудні до 31,1% в червні.

Майже 73% опитаних готові прийти на дострокові вибори до Верховної Ради, якщо вони будуть відбуватися найближчим часом.

Опитування проведене з 10 по 19 червня методом face-to-face за місцем проживання респондентів. Опитано 3000 респондентів, статистичне відхилення - 1,1-1,9%.


А ось що засвідчують дані соціологічного дослідження, проведеного Центром "Соціальний моніторинг" 10-19 червня.

Опитано 3 037 людей у всіх регіонах України, крім непідконтрольної території Луганської та Донецької областей і Криму. Похибка - не більше 1,5%.


Вирішення військового конфлікту на сході України опитані назвали найважливішою проблемою - поряд з падінням економіки в країні. Дуже важливим це питання назвали 73% респондентів.

Більше 80% опитаних заявляють, що з вирішенням питання Донбасу влада справляється неуспішно. Причому про повний провал на цьому напрямку говорять 42% респондентів.

Вихід із ситуації майже третина опитаних бачать у наданні "ДНР" і "ЛНР" особливого статусу і автономії в складі України. Приблизно схожа доля респондентів, але менше на два відсотки, пропонують відмовитися від боротьби за ці території і ізолювати їх від решти країни.

Обидва сценарії передбачають зупинку війни. І, відзначимо, влада Зеленського проти і того, і іншого.

Цікаво, що якщо прямо поставити питання - чи готові ви дати автономію Донбасу, якщо це допоможе зупинити війну - то вже майже 45% відповідають ствердно.

Тобто, майже половина українців вважають автономію нормальним компромісом заради припинення війни.

Окремо соціологи вивчили ймовірність масових протестів в країні. За їхніми даними, з грудня по червень кількість тих, хто незадоволений розвитком подій в країні, збільшилася з 45 до 70%.

При це 70% українців вважають ситуацію в країні напруженою і вибухонебезпечною (таких більше 14%).


Мова і культурні заборони

Опитування показало, що прихильників двомовності на ТБ і в культурі в Україні більше, ніж бажаючих перевести все на українську. Розмовляють в побуті і вдома в основному українською мовою - 46,2%. При цьому на російській або на двох мовах - 53,7%.

Ще більший розрив в побажаннях населення. Тих, хто хоче дивитися телепрограми тільки державною мовою - 38,1%, російською та українською - 59,2%. За повний дубляж російських фільмів на українську мову виступає лише 21,8%. За право вибору або паритет - більше 70%. Причому з них дивитися таке кіно тільки російською хотіли б 40% опитаних.

Понад 55% українців хочуть читати книги і газети на двох мовах. 33,8% - тільки на українській мові.

“Клоунада” наближається до фіаско
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...