» » Передплата продовжується: районну газету - в кожний дім!


Передплата продовжується: районну газету - в кожний дім!

18-05-2020, 08:13
Переглядів 124
Передплата продовжується: районну газету - в кожний дім!
Днями до редакції газети “Сільське життя” зателефонувала жінка з Глибочиці. Наша газета потрапила їй випадково і вона була приємно шокована тим, як сміливо і правдиво ми висвітлюємо події навколишнього життя. Вона кілька разів перечитала “районку”, бо публікації в ній повністю співпадають з її поглядами на нинішнє життя. Емоційно дякуючи редакції за таку громадянську позицію, жінка благала розказати, як можна передплатити наше видання.

Таких телефонних дзвінків ми отримуємо чимало. Й під час поїздок по району слова відзнаки “Сільського життя” ми чуємо постійно. Тут хочеться ще раз нагадати й про бабусю, яка відмовлялася переїжджати до дітей на Херсонщину, поки ми не пообіцяли надсилати свіжі номери електронною поштою. Й інша жінка, переїхавши на Київщину сварила місцевих поштарів через відмову передплачувати “Сільське життя” так, що вони самі зателефонували нам, щоб ми пояснили нашій читачці, що передплатити нас можна лише у межах Житомирського району.

А кілька місяців тому виникло непорозуміння у селі Студениця Коростишівського району, де також поштарі відмовлялися передплачувати житомирську “районку”, бо то не їхня сфера розповсюдження. З цього ж приводу ми втратили передплатників у Любарському, Коростишівському, Радомишльському, Коростенському, Н.-Волинському, Черняхівському та інших районах.

І от ситуація змінилася. З другого півріччя Житомирська дирекція “Укрпошти”, враховуючи скарги з районів, перевела “Сільське життя” у статус ОБЛАСНОГО видання.

Тепер нас можна передплачувати у всіх районах області!

Тому ми звертаємося до наших постійних передплатників: передайте це своїм рідним та знайомим, які проживають за межами Житомирського району.

Знаємо, що й вони чекають на “ковток свіжого повітря” у темряві суцільної брехні та викривлення реалій під час висвітлення нашого життя іншими виданнями.

Звертаємо увагу наших передплатників, що наш передплатний індекс 61333 не змінився, проте у каталозі видань на пошті “Сільського життя” серед районних видань вже немає. Треба дивитися у розділі “Обласна сфера розповсюдження”, де на 8 сторінці знизу є дані про нашу газету.

Наш індекс 61333.

Передплатна вартість (разом з друкарськими та поштовими послугами):

1 місяць - 25 грн., 3 міс. - 75 грн., 6 міс. - 150 грн.
Як переплачували "районку" у 1969 році


Опівдні з відділення зв'язку розходяться листоноші. З туго набитими, важкими сумками простують вулицями Софія Романюк, Антоніна Кулинич, Надія Ісько. У кожному домі вони - бажані гості.

Нині у Сінгурах немає будинку, сім'ї, де б не передплачували газет, журналів - по 3-4 примірника у кожен дім.

Колгоспник Михайло Прилипко - один з найактивніших передплатників. Він захоплюється бджільництвом, садівництвом, передплачує журнали з цих галузей. Прагнучи більше знати, систематично передплачує "Известия", "Радянську Житомирщину", "Людина і світ", "Знание - сила". І неодмінно - районну газету "Зоря комунізму". "Бо ж як то жити, не знаючи, що діється в районі, в сусідніх селах?" - говорить.

А колгоспниця Євгенія Загітова? А бригадир будівельників Василь Білямінов? А шофер Григорій Хоменко? Вони, як і свинарка Тамара Бондарець, їздовий Микола Задорожній, бригадир Галина Кандиба, одержують по декілька примірників видань і серед них кожен - "Зорю комунізму".

Жителі Сінгурів уважно слідкують за матеріалами, що їх друкує "Зоря комунізму", жваво обговорюють їх, самі активно дописують до газети. Отож , коли проводили передплату минулого року, "заявки" на районну газету подали 277 чоловік лише з одного села Сінгури, яке обслуговує наше відділення зв'язку. А механізатори - ті майже всі одержують і читають "районку", крім того, - спеціальні видання. Всього ж передплатників "Зорі комунізму" в сінгурівському колгоспі "Пам'яті Леніна" - понад 600.

Порадившись з листоношами, громадськими розповсюджувачами преси, ми вирішили зробити все, аби районна газета надходила в кожен дім, в кожну сім'ю. Дворів же в Сінгурах - 630.

Звертаємося до працівників відділень зв'язку, громадських розповсюджувачів преси, до передплатників із закликом успішно провести передплатну кампанію на наступний рік, приділити особливу увагу пропаганді партійних і спеціальних видань, а також районної газети, яка відіграє важливу роль в мобілізації трудівників на виконання взятих соціалістичних зобов'язань.

Г.Богдарець,
Завідуюча Сінгурівським відділенням зв'язку

М.Тіунов, громадський розповсюджувач преси


Газета "Зоря комунізму", 1969 рік

Передплата продовжується: районну газету - в кожний дім!dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...