» » Газета "Сільське життя" вже у статусі обласного видання!


Газета "Сільське життя" вже у статусі обласного видання!

13-05-2020, 12:03
Переглядів 394
Газета "Сільське життя" вже у статусі обласного видання!
Шановні читачі!

Розпочалася передплатна кампанія на газету “Сільське життя” на друге півріччя 2020 року.

Ми вдячні всім своїм прихильникам, які постійно “голосують гаманцем” за наше видання, що вже у червні відзначатиме 80-річчя з дня виходу першого номера газети “Сільське життя”.

Але в минулі роки ми отримували багато повідомлень й з інших районів Житомирщини про бажання передплачувати “Сільське життя”. Проте зробити цього вони не могли, оскільки поштарі проводили передплату лише у Житомирському районі.

Відтепер у нас статус обласного видання і передплатити можна у будь-якому населеному пункті області.

Передайте це своїм рідним та знайомим, які проживають за межами Житомирського району.


х х х х х х

Днями до редакції газети “Сільське життя” зателефонувала жінка з Глибочиці. Наша газета потрапила їй випадково і вона була приємно шокована тим, як сміливо і правдиво ми висвітлюємо події навколишнього життя. Вона кілька разів перечитала “районку”, бо публікації в ній повністю співпадають з її поглядами на нинішнє життя. Емоційно дякуючи редакції за таку громадянську позицію, жінка благала розказати, як можна передплатити наше видання.

Таких телефонних дзвінків ми отримуємо чимало. Й під час поїздок по району слова відзнаки “Сільського життя” ми чуємо постійно. Тут хочеться ще раз нагадати й про бабусю, яка відмовлялася переїжджати до дітей на Херсонщину, поки ми не пообіцяли надсилати свіжі номери електронною поштою. Й інша жінка, переїхавши на Київщину сварила місцевих поштарів через відмову передплачувати “Сільське життя” так, що вони самі зателефонували нам, щоб ми пояснили нашій читачці, що передплатити нас можна лише у межах Житомирського району.

А кілька місяців тому виникло непорозуміння у селі Студениця Коростишівського району, де також поштарі відмовлялися передплачувати житомирську “районку”, бо то не їхня сфера розповсюдження. З цього ж приводу ми втратили передплатників у Любарському, Коростишівському, Радомишльському, Коростенському, Н.-Волинському, Черняхівському та інших районах.

І от ситуація змінилася. З другого півріччя Житомирська дирекція “Укрпошти”, враховуючи скарги з районів, перевела “Сільське життя” у статус ОБЛАСНОГО видання.

Тепер нас можна передплачувати у всіх районах області!

Тому ми звертаємося до наших постійних передплатників: передайте це своїм рідним та знайомим, які проживають за межами Житомирського району.

Знаємо, що й вони чекають на “ковток свіжого повітря” у темряві суцільної брехні та викривлення реалій під час висвітлення нашого життя іншими виданнями.

Звертаємо увагу наших передплатників, що наш передплатний індекс 61333 не змінився, проте у каталозі видань на пошті “Сільського життя” серед районних видань вже немає. Треба дивитися у розділі “Обласна сфера розповсюдження”, де на 8 сторінці знизу є дані про нашу газету.


Наш індекс 61333.

Передплатна вартість (разом з друкарськими та поштовими послугами доставки):

1 місяць - 25 грн., 3 міс. - 75 грн., 6 міс. - 150 грн.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...