» » У Житомирському районі вже 7 зареєстрованих хворих на коронавірус


У Житомирському районі вже 7 зареєстрованих хворих на коронавірус

21-04-2020, 09:33
Переглядів 658
У Житомирському районі вже 7 зареєстрованих хворих на коронавірус
Станом на 20 квітня у Житомирському районі зафіксовано вже 7 випадків зарадження на коронавірус.

7 квітня до Житомирської ЦРЛ доставлено жінку з села Калинівка Левківської сільради.

13 квітня у селі Пряжів Сінгурівської сільради у 62-річного чоловіка зафіксовано другий випадок захворювання на коронавірус.

15 квітня ще двоє хворих зафіксовано в Іванівці та селі Болярка Василівської сільради.

17 квітня у селі Піщанка Оліївської сільради захворіла жінка, 42 роки.


Зафіксовані випадки захворювання й в останні дні:

19 квітня - с. Калинівка Левківської сільради – жінка, 51 рік. Це вже другий випадок у цьому селі.

20 квітня - с. Іванівка – хлопчик, 11 років. Також другий випадок у цьому селі.


Це дані зі сторінки у Фейсбуці голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка.


У селі Вереси також чоловік захворів на COVID-19, але цей факт за статистикою зафіксовано у Житомирській міській ОТГ.P.S. До редакції газети "Сільське життя" зателефонував Левківський сільський голова Олександр Окоча, який повідомив, що у Калинівці нібито другого випадку захворювання немає. Правда, захворів син першої хворої, але він навчається у Житомирському військовому інституті і логічно було б віднести той випадок до міста Житомира.

Ось що повідомлялося про коронавірус у військовому інституті у Facebook командування медичних сил ЗСУ 20 квітня 2020 року.


«Сьогодні, 20.04.2020, підтверджено захворювання ще у 4 військовослужбовців Житомирського військового інституту імені С.П.Корольова, що з 08.04.2020 року знаходилися під наглядом медичної служби на обсервації в ізоляторі військового інституту у зв’язку з контактуванням з хворою особою», - йдеться у повідомленні.

Командування медичних сил нагадує, що хвора особа – це курсант Житомирського військового інституту: він контактував з мамою, у якої було діагностовано захворювання на коронавірус. Після отримання інформації підтверджений діагноз у мами, 8 квітня 2020 року військовослужбовець разом з групою контактних осіб (27) був негайно ізольований. Після лабораторного підтвердження захворювання на COVID-19 хлопця було госпіталізовано до інфекційного відділення Житомирського військового госпіталю.

«Враховуючи результат тестування термін обсервації зазначеній групі військовослужбовців подовжено. Найближчим часом ПЛР тестування буде проведено усім хто входить до цієї групи», - зазначається у повідомленні.


Нагадаємо, 15 квітня командування медичних сил повідомило про 4 нових випадки захворювання на коронавірус COVID-19 у лавах ЗСУ, серед яких – військовослужбовець Житомирського гарнізону, який від 14 квітня перебуває у військовому госпіталі. Згодом стало відомо, що цей військовослужбовець – курсант-контрактник Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...