» » Біля Житомирської ЦРЛ помер чоловік. Лікарі не допомогли. ОНОВЛЕНО


Біля Житомирської ЦРЛ помер чоловік. Лікарі не допомогли. ОНОВЛЕНО

7-02-2020, 07:11
Переглядів 221
Біля Житомирської ЦРЛ помер чоловік. Лікарі не  допомогли. ОНОВЛЕНО

У Станишівці біля Житомирської центральної районної лікарні, яку очолює Т. Собко, депутат облради від "Свободи", у «швидкій» помер чоловік з Андрушівського району. Дочка звинувачує медиків у ненаданні допомоги її батькові. Чоловіка перевозили у старенькому медичному бусі-УАЗіку на підлозі. Авто зламалося, а поки його ремонтував водій, пацієнту стало погано і він помер.

Про це 3 лютого розповіли у сюжеті ТСН.

«Хворих везли на обстеження у санітарній машині. Наче в маршрутці у салоні перебувало восьмеро людей. Пацієнта, який не міг сам ходити, поклали просто на підлогу і 40 кілометрів його підкидало на нерівній дорозі. Таке відео відзняла донька померлого.
За її словами, батька направили робити томограму мозку. Пухлина не підтвердилась і медсестра, що його супроводжувала, лишилася в обласній лікарні. Пацієнти, родичі та ще одна медсестра сіли в авто, але тільки-но виїхали за місто, як воно зламалося», – йдеться у сюжеті.

Дочка розповідає, що через 40 хвилин у холодній машині батько знепритомнів і вона побігла за допомогою до Житомирської райлікарні, біля якої зламалось авто, але там на допомогу ніхто не пішов, їй лише сказали «дзвонити своєму лікареві».

Як бачимо, клятва Гіпократа українськими медиками повністю ігнорується - в ході медичної "реформи", що започаткована кривавим антинародним режимом Порошенка та америкосівською курвою Супрун для знищення народу України.


«Інна подзвонила медсестрі, а та зв'язалася з Андрушівською лікарнею. Звідти на підмогу вислали ще одне авто. Утім, за 2,5 години серце чоловіка відмовило і він помер.

Його донька обурена і у всьому звинувачує медиків. Медсестра ж виправдовується, що авто лише для транспортування, обладнання для реанімації немає. "Швидку" ж не викликала, бо мовляв, була зайнята», – повідомляють у сюжеті ТСН.


У Житомирській районній лікарні, біля якої помер чоловік, її керівник, що є давнім прихильником і популяризатором ідей свого земляка Бандери, Тарас Собко, щоб з'ясувати хто винен, провів термінову нараду.


«Неправильний алгоритм дій щодо виклику «швидкої». Вони дзвонять в Андрушівку за «швидкою», а до підстанції «швидкої» тут сто метрів. «103» набирається і тут же «швидка» приїжджає протягом хвилини», - каже "справжній націонал-патріот"Тарас Собко, переводячи «стрілку» від своїх підлеглих на інших медиків.


Чому ж його підлеглі не прийшли на допомогу хворому, обіцяє з'ясувати.


В обласному управлінні охорони здоров'я теж анонсують розслідування справи.


Донька загиблого 3 лютого написала заяву до Житомирського райвідділу поліції, щодо неправомірних дій медиків.


Ось такі наслідки "медичної реформи" від Пороха та Супрун. Поруч з лікарнею, де повно кваліфікованих лікарів, поруч зі станція "швидкої допомоги" (чи як там її назвали пройдисвіти від медицини), але протягом кількох годин не надано медичної допомоги хворому чоловіку, через що той помер.

Отака "слава Україні", отаким "хероям слава". Так правильно треба по-бандерівськи кричати, пане Собко? Тим більше, коли нинішнім послідовникам людиноненависницької нацистської ідеології до геноциду власного народу не звикати - їхні ідейні попередники залляли Україну кров'ю сотень тисяч безвинних людей, а нині віднесені в ранг "хероїв".До речі, кілька років тому також на території Житомирської ЦРЛ біля приймального відділення вже був зафіксовний випадок смерті через відмову надання медичної допомоги місцевим персоналом лікарні. Тоді також довго розбиралося обласне управління охорони здоров'я, але справу "зам'яли", скоріш за все, через корпоративну солідарність.


Ось що про ті події повідомляла газета "Сільське життя" у 2013 році:

Допомога жінці, яка померла біля житомирської лікарні, була надана не в повному обсязі, - ДОЗ

3 жовтня 2013 року у департаменті охорони здоров'я Житомирської облдержадміністрації визнали що жінці, котра померла на території Житомирської районної лікарні у селі Станишівка, медична допомога була надана не в повному обсязі.

Як повідомлялося , тоді на території Житомирської райлікарні померла пенсіонерка. У жінки були проблеми з серцем, вона йшла до лікаря, але несподівано їй стало зле за кілька метрів до медустанови. Лікарі були поруч, але допомогу вчасно не надали. Обставини факту смерті пенсіонерки розслідує міліція.

В зв'язку з цим директор департаменту Олександр Торбас наказав направити медпрацівників лікарні на позачергову атестацію, а до заступника головного лікаря з лікувальної роботи застосувати дисциплінарне стягнення. Наказ Торбаса "Про розгляд випадку смерті гр. Іванюк Ф.Ф. на території Житомирської ЦРЛ" опублікований на сайті профільного департаменту.

19 вересня 2013 року на території Житомирської ЦРЛ стався прикрий випадок раптової смерті гр. Іванюк Ф.Ф. В діях медичних працівників райлікарні, які достеменно вивчалися комісією департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, встановлено ряд організаційних похибок, що суттєво не могли вплинути на раптовий перебіг захворювання, але разом з тим були оцінені як: не в повному обсязі надання медичної допомоги", - йдеться в преамбулі документу.
Для поліпшення організації надання медичної допомоги, особливо в роботі приймальних відділень лікувально-профілактичних закладів області, Торбас наказав: "Головному лікарю КУ "Центральна районна лікарня" Житомирської районної ради (Литвинець О.К.):

Направити на позачергову атестацію для визначення знань та практичних навиків медичних працівників, причетних до надання медичної допомоги гр. Іванюк Ф.Ф.

Провести науково-практичну конференцію та навчання з медичним персоналом лікарні з питань надання невідкладної медичної допомоги, особливо при серцево-судинних та легеневих і церебральних захворюваннях.

Визначитися у мірі дисциплінарного стягнення до оцінки роботи заступника з лікувальної роботи Шуляка В.І."
Та випадки біля Житомирської райлікарні непоодинокі. Так, у грудні минулого року 51-річному чоловіку стало зле просто на порозі лікарні, але лікарі порадили... викликати «швидку».

Про випадок стало відомо з допису у Фейсбук очевидиці події Ольги Легенчук: “Одразу прошу вибачення за невдоволення, просто крик душі..

19 грудня стала свідком, і частково учасником ситуації, яка сталась біля обласної лікарні ім. Гербачевського.

Приблизно біля 12 години ранку, напроти лікарні (біля головного в’їзду на територію), людині стало погано. Я працюю поруч і люди попросили допомогти чоловікові. Я одразу побігла у приймальне відділення лікарні. Повідомила, що людина без свідомості і потрібна термінова допомога. Мені відповіли: “викликайте швидку, ми не можемо залишити своїх пацієнтів..”. Мене це шокувало. Ніхто з лікарів не відреагував. Викликали швидку. Вона приїхала з Польової!? Чому? Приїхала вона майже через 20 хвилин. Приїхали і зафіксували смерть… Я просто не розумію, як так можна…”

Випадок просто кричущий і, звісно, будемо очікувати на коментар від керівництва лікарні і міського та обласного управлінь охорони здоров'я.У листопаді 2018 року в реанімації житомирської лікарні помер піврічний хлопчик, батьки звинувачують медиків.


Як бачимо, за роки "незалежності" в Україні "реформаторами" повністю знищена радянська медицина, яка була справді націлена на охорону здоров'я людей, а на її матеріальній базі сформувалася кагорта осіб у білих халатах, які прийшли заробляти на здоров'ї цих людей.

Слава Україні? Чи слава ідіотам, над яким знущаються "реформатори"-пройдисвіти, які, користуючись рабською догодливістю цього народу, казково збагачуються та виводять свої статки в оффшори.

А як там "компетентно" розбереться обласне управління "охорони здоров'я" та поліція щодо ганебного випадку біля Житомирської ЦРЛ, де керує уродженець бандерівської Гуцулії Тарас Собко - читачі "Сільського життя" дізнаються вчасно. Хоча редакції й так зрозуміло, що все закінчиться нічим - спишуть на недосконалість "медичної реформи" чи ще на щось. Не вперше. Вміють. Не марно ж населення України зменшується щорічно на 200 тисяч чоловік. Але це – не геноцид, це «реформи» на шляху «євроінтеграції». І з приходом «команди клоунів» нічого не змінилося.

Що ж стосується поки що головного лікаря Житомирської ЦРЛ Т. Собка, то йому, мабуть, більш до снаги брати участь в авантюрі керівництва Житомирської райради щодо перереєстрації ЦРЛ зі Станишівки, де вона знаходиться, на Троянів, який до цієї лікарні немає ніякого відношення, ніж навести порядок у колективі, керування яким для нього складається не дуже вдало. Та й це зрозуміло, бо ж призначений він на посаду очільника ЦРЛ райрадою з подачі керівництва райради, скоріш за все, не за професійні якості, а за політичною приналежністю до бандерівської «Свободи».

Богдан СТРІХА
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...