» » “Болото” “децентралізації” - “зелені” в ньому вже по вуха


“Болото” “децентралізації” - “зелені” в ньому вже по вуха

1-02-2020, 09:33
Переглядів 432
“Болото” “децентралізації” -  “зелені” в ньому вже по вуха
З кожним днем ми все більше переконуємося, що вся користь нам від Зеленського та його "команди клоунів" лише в тому, що, завдяки їм, нам вдалося вимести драною мітлою на звалище історії кривавий антинародний режим Порошенка. А от далі ця "клоунада" все більше і більше дратує громадян України.

Протистояння на Донбасі продовжується, економіка продовжує стрімко падати, працездатні співвітчизники масово втікають за кордон у пошуках заробітку та кращої долі, людиноненависницька бандерівська ідеологія продовжує зомбувати податливих до влади українців, свобода слова душиться, навіть "реформи" шоколадників-мерзотників продовжуються, ніби "зелені" були приставлені порохоботами для продовження їхніх "добрих" справ.Однією з візитівок кривавої хунти Пороха була так звана "реформа децентралізації", яка, замість справжньої економічної реформи українського села, передбачала знищення сільрад, створення розширених "резервацій", від яких для людей породжувалися ще більш значні проблеми - від адміністративних і побутових до корупції влади новоутворених громад та породження величезної армади чиновників, на утримання яких виділяються значні кошти з місцевих бюджетів. Тобто ще й на п'ятому році цієї "доленосної реформи" є велика кількість неврегульованих питань і проблем, які гальмують цей процес.

Але ж "зеленим" потрібно якось імітувати свою “ефективну” діяльність, свою корисність народу та закордонним господарям. Революція в економіці - це не для них, завершення кровопролиття на Сході - також, то ж вони вирішили піти шляхом, де матимуть найменший спротив - добивати українське село, бо ж селяни є найбільш податливими до влади, найбільш пасивними до громадського життя і їхній життєвий принцип "моя хата зкраю" використовують усі режими, що доривалися до влади за час "незалежності".

Оголосивши про продовження "реформи децентралізації", "команда клоунів" продовжила використовувати методи порохоботів. І першим методом була їхня "страшилка" про те, що об'єднання буде добровільним до кінця 2019 року, а затим - примусово. Це ми вже чули (загинайте пальці) у 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 роках. Маємо вже 2020 рік, лютий на носі, примусово нікого не приєднали, бо розуміють, що спротив буде не лише знизу, а з Європи. То ж ця брехня потрібна лише авантюристам на місцях, отим "ахтивистам", які, на догоду закордонним господарям, запродалися знищити українське село та отримати владні посади для себе та родичів в новоутворених "резерваціях".

Народ же це не цікавить. Не марно ж абсолютна більшість селян всілякі сходи сіл чи громадські слухання просто ігнорує, чим і користуються місцеві авантюристи, видаючи збіговиська "рабів адміністративного ресурсу", які за своє робоче місце готові проголосувати будь за що та видати це за "волевиявлення народу", оформляючи все відповідними протоколами. Але й при цьому "зелені", наступаючи знову й знову на ті ж граблі, отримують більше проблем, аніж створених "резервацій" - навіть у місцевих "ахтивистів" не завжди співпадають погляди щодо меж новоутворюваних адміністративних одиниць. Виникає багато гучних конфліктів.

Щоб спростити ситуацію і, як колись більшовики заганяли у колгоспи, загнати селян до "райських куточків", "клоуни" ввели зміни до законодавства. Раніше перспективний план створення ОТГ області складався на основі ініціативи місцевих громад, але нещодавно "клоуни-демократи" перевернули все з ніг на голову: тепер перспективний план вже "малює" обласна адміністрація, яка, мабуть, краще знає ситуацію у всіх селах. І лише затим місцеві "ахтивисти" мають імітувати "одобрямс" на місцях - з тими ж "сходами сіл", "громадськими слуханнями", "опитуваннями", " протоколами", з вигуками "Слава Україні!", як колись у тих же селах звучало "Слава КПРС!". Як бачимо, ніщо не змінює ментальне пристосуванство українського селянства під будь-яку владу. Воно так само кричало й "Хайль Гітлер!" під час окупації України нацистсько-бандерівськими нелюдами у роки Великої Вітчизняної війни. Все це нинішні авантюристи при владі добре знають і використовують собі на користь.

Житомирська обласна адміністрація на чолі з СБУшником-"варягом" Бунечком, яка абсолютно не знає нашу область, "малює" різні варіанти "перспективних планів" мов фальшиві долляри. Спочатку цьому процесу "місцева зелень" вирішила надати ознак "демократії": коли податливі "низи" ніби пропонують варіанти об'єднання-приєднання, а утворена "робоча група" буквально у прямому ефірі обговорює ці пропозиції та їх приймає. Не вийшло. Й ця форма стовідсоткового покриття Житомирщини "резерваціями" породила багато конфліктів, та й ще й обласне керівництво "отримало по шапці" від Міністерства розвитку регіонів, яке, до речі, є таким же "фахівцем" у житті українського села, як і “варяжна” Житомирська ОДА.

Коли "демократично" і "добровільно" до нового року "замалювати" всю карту нашої області "острівцями щастя" не вдалося, обласне відділення "95-го кварталу" змінило тактику. Тепер перспективний план "малюється" у закритому режимі - "народними" депутатами, головами РДА на чолі з СБУшним губернатором. Про засідання цієї "робочої групи зі знищення українського села" нещодавно й повідомив сайт обласної адміністрації. При цьому "зелені демократи" так утаємничилися, що навіть й результатів своєї "чорної справи" не оприлюднили. Лише частину карти перспективного плану, напрацьовану сучасними "геніями трансформації українського села" обласного масштабу, можна побачити на сайті.

Проте "намальовані" перспективи Житомирського району там можна розгледіти - судячи з обрисів запропонованих "резервацій". І всі вони для районних та місцевих "ахтивистів" знищення наших сільрад - мов "серпом по одному місцю". Гіршого варіанту й важко придумати, оскільки він абсолютно не життєздатний, оскільки лише породить ще більше нових проблем та конфліктів.

Так, сумнозвісну Високопічську сільраду обласні "реформатори" все ж приліпили до Березівської "ОТГ", то ж місцевим "ахтивистам", особливо іванівським, увесь процес створення цієї абсолютно безперспективної "резервації" потрібно буде розпочинати спочатку. Як кажуть, прапор їм в руки!

Дальній Глибочок все ж "відбився" від Чуднова і його "приткнуто" до Сінгурівської "ОТГ", яку ще й "покоцано" - Кодня й Миролюбівка все ж домоглися права шукати свого щастя у Станишівській сільраді, у якої залишена можливість розширити свої межі ще й за рахунок Іванкова Андрушівського району.

При цьому на Сінгури чекає ще один сюрприз: за планами "зелених реформаторів" Новогуйвинська селищна рада також має ввійти до меж цієї ж "резервації". Все це навряд чи додасть сінгурівським ініціативникам наснаги для продовження своєї діяльності щодо створення "ОТГ" південного напрямку.

Багату Оліївську сільраду обласною "таємною групою НКВС" вирішено "розкуркулити" - щоб не “жирувала”, їй заплановано “причіп”: Вільська сільрада Черняхівського району. Своє негативне ставлення з цього приводу оліївці вже висловили в публікації, що друкується у цьому ж номері.

Також у сфері "децентралізації", як видно з карти, обласна влада не облишила намір щодо приєднання Левківської сільради до Глибочицької. Але справа тут у тому, що Левків, як і Садки, довели, що справа успішного розвитку поліських сіл залежить зовсім не від об'єднань-приєднань, а від професійних якостей сільських голів.

У Левкові та Садках такі успішні результати їхньої діяльності, що й десяткам "успішно" створених "резервацій" навіть і не снилося.

Але, на жаль, деякі сільські голови всіляко намагаються свою безпорадність приховати "реформою села" та забезпечити безхмарне життя собі у статусі безправного старости, з якого як з гуся вода, та родині - в апараті управління майбутньої громади. При цьому жоден з них у своїх передвиборчих обіцянках не казав, що йде до влади, щоб знищити свою сільраду.

То ж все це - на їхній совісті. Якщо вона у них ще залишилася. Бо ж чимало безпорадних очільників нинішніх сільрад так вміло демонструють "сіркові очі", що й професійні актори їм можуть позаздрити.


Повністю матеріал - в газеті "Сільське життя"
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...