» » Інтерв’ю з керівником проекту ДельтаФінанс - Олексієм Бернацьким


Інтерв’ю з керівником проекту ДельтаФінанс - Олексієм Бернацьким

28-01-2020, 15:23
Переглядів 617
Інтерв’ю з керівником проекту ДельтаФінанс - Олексієм Бернацьким
В інтернеті безліч сайтів, пов'язаних з кредитною і фінансовою тематикою. Один з таких інтернет-проектів - компанія ДельтаФінанс - заявила про те, що планує стати «Фінансовим супермаркетом №1» в Україні. Подібні амбітні заяви викликають безліч питань, які ми і вирішили поставити керівнику сайту ДельтаФінанс - Бернацькому Олексію.


- Колишня назва вашого сайту deltabank-online.com.ua. Ви якось пов'язані з Дельтабанку і його власниками?

- Дякую, гарне питання, ми неодноразово стикалися з ним. Саме це була одна з причин, по якій ми вирішили змінити назву проекту, змінити домен сайту.

Ми жодним чином не пов'язані ні з Дельтабанком, ні з його власниками, або будь-якими співробітниками, управлінцями, і так далі. Був домен deltabank-online.com.ua, на якому раніше знаходився сайт дилінгового центру Дельтабанку. Після банкрутства Дельтабанка цей домен був кинутий, і ми його взяли. Спочатку там був лише лендінг, потім він розширився до повноцінного сайту про кредити.

Це був тестовий проект. Коли ми побачили, що він успішний, рентабельний, і ця тематика (ніша) для нас цікава - ми створили повноцінний сайт і ком'юніті навколо нього. І так, все це було присвячено кредитами.

При цьому відголоски репутації Дельтабанка на нас все так же позначалися, і ми задумалися над тим, щоб змінити домен. Поворотним моментом став той день, коли ми вирішили, що будемо говорити не тільки про кредити, але і про фінанси в цілому. Через це знадобилося поміняти і назву всього проекту, і доменне ім'я. Таким чином, з «Дельта Кредит» ми перетворився в «Дельта Фінанс», а з домену deltabank-online.com.ua переїхали на домен deltafinance.com.ua.

- Що саме буде представлено в розділах «Страхування» і «Іпотека»?

- Це дуже велике питання. Постараюся відповісти по порядку.

Якщо говорити про розподіл страхування, ми хочемо надати інформацію про страхові компанії, відгуки людей про ці компанії, а також опис і порівняння страхових послуг, таких як КАСКО, ОСАГО, грін-кард, страхування нерухомості, медичне страхування, можливо, корпоративне страхування. Якщо ми побачимо, що це отримало певний відгук з боку читачів, що в цьому є зацікавленість, і це корисно для ринку, ми також плануємо додати страхування життя та інші види страхування.

У розділі «Іпотека» буде представлена ​​інформація про покупку житла на первинному і вторинному ринку, а також покупка будинків і землі. З огляду на зниження процентної ставки НБУ, а також того фактора (за заявою уряду), що 2020 рік стане роком іпотеки в Україні, і що відсоток по іпотечних кредитах в гривні планують знизити до 10% в рік, ми вважаємо цей напрям перспективним. Це та інформація, яка буде корисна користувачам. Якщо ви зараз подивитися на ринок, то побачите, що інформації про іпотеку практично немає. Іпотеку представляють кілька банків, більшість з яких, або зосереджені в Києві і кредитують покупку нерухомості в Києві. Або ж це банки, які кредитували забудовників, тобто певним чином афілійовані або пов'язані з ними. Тепер вони зацікавлені в тому, щоб ці квартири були продані для отримання додаткового прибутку, або щоб повернути собі частину грошей.
З огляду на це, а також заяву уряду про перепідпорядкування Державної іпотечної установи, ми стверджуємо, що цей ринок відновиться і буде активно розвиватися в 2020-2022 роках.

- На сторінці «Про нас» ви розповідали про соціальні проекти, в яких брала участь ваша компанія. Що це? Данина моді?

- Я бачу, ви перед інтерв'ю уважно вивчили наш сайт, це приємно, насправді. Якщо говорити про соціальні проекти, то за роки роботи наша компанія реалізувала кілька таких. Зокрема, ще до появи проекту «Дельта Фінанс», ми співпрацювали з благодійним фондом «Допомагаємо», і підтримували проекти, які пов'язані з вихованням прийомних дітей.

Я приймальний тато, у нас в родині виховується прийомний син. У мене троє синів, і ось один з них приймальний, Сергійко. Тому все, що стосується питань прийомних сімей, прийомних дітей, для мене було спочатку близько. Дев'ять років тому ми взяли Сергійка в сім'ю і на той момент ми були споживачами цих послуг. Пізніше, коли з'явилася фінансова можливість, наша компанія стала підтримувати фонд «Допомагаємо» в реалізації проектів, спрямованих на підтримку прийомних батьків. Зараз ми підтримуємо батьківський клуб, в рамках якого новоспеченим батькам надається допомога психологів у вирішенні тих чи інших питань, з якими вони стикаються. Особливість цього батьківського клубу в тому, що психолог їде в населений пункт Дніпропетровської області: П'ятихатки, Царичанку, Нікополь, тобто відправляється в невеликі населені пункти, де ця допомога особливо потрібна.

Також підтримуємо проект «Супервізія», спрямований на допомогу прийомним батькам і їх захист від психологічного вигорання. Ми займалися цим, будучи ще маркетинговим агентством, до моменту появи проекту «Дельта Фінанс». Продовжуємо робити це і зараз.

Крім того, з командою «Дельта Фінанс» ми провели кілька конкурсів «Скуларшип» в Україні: для студентів вищих навчальних закладів, а також для учнів ПТУ і технікумів.

В кінці 2019 року було проведено конкурс «Дельта милосердя» під гаслом «Підтримаємо тих, хто змінює світ!». В рамках цього конкурсу було виділено 2 невеликих гранту. Один - на співфінансування проекту благодійних фондів, а другий - на покриття частини адміністративних витрат благодійного фонду-переможця. Приємно відзначити, що в ході конкурсу взяли участь близько 80 фондів України. В процесі оцінки їх робіт було прийнято рішення не тільки видати грант на співфінансування проекту і на покриття адміністративних витрат. Ми вирішили виділити співфінансування ще для трьох фондів, оскільки те, що ці фонди роблять, є близьким для нас. В результаті нам вдалося зробити трохи більше, ніж планували.

- Дякуємо за інтерв'ю, Олексій, воно вийшло чесним і відкритим. Бажаємо вам і вашій команді успіху та реалізації задуманого!
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...